هتل ماتیات (Matiat Hotel)

ماتیات
اطلاعات هتل ماتیات
درجه
شهر استانبول - تور ترکیه
تلفن 902126385850+
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه-استانبول
آدرس انگلیسی Katip Kasım Mahallesi, Langa Hisarı Cd. No:19, 34130 Fatih/İstanbul, Turkey Matiat

توضیحات هتل ماتیات استانبول - تور ترکیه

هتلی با کمترین فاصله از جاذبه های شهر استانبول، هتل ماتیات

شهر زیبای استانبول دارای جاذبه‌های تاریخی و مدرن بسیار زیادی می‌باشد. این شهر از نظر آب و هوا و قرارگیری در کنار دریا و همچنین داشتن معتبرترین برند‌های جهانی بسیار مورد توجه گردشگران و تجار واقع می گردد به طوری که می‌توان گفت بخش مهمی از اقتصاد شهر بر پایه صنعت توریسم می باشد. وجود محله های قدیمی، آثار به جا مانده از دوران و روزگار باستان، سازه‌های جدید و مطابق با پیشرفته ترین تکنولوژی، قرار گرفتن در دو قاره آسیا و اروپا همگی باعث شده است که این شهر به طور چشمگیری مورد توجه و علاقه گردشگران واقع گردد. در این شهر می‌توان بهترین برند ها را در بهترین فروشگاه ها، بهترین غذاها را در لوکس ترین رستوران ها و بهترین اقامت را در کم نظیر ترین هتل ها داشت. این امکانات به طوری در سطح شهر پراکنده می باشد که تقریباً کل شهر را پوشش داده است به طور مثال هتلهای شهر از لوکس ترین تا ساده ترین آن در تمامی نقاط کلیدی شهر قرار دارند تا مسافران بتوانند بنا به نیاز و سلیقه و بودجه خویش به راحتی از آنان استفاده نمایند. یکی از هتلهای شهر که در۶ کیلومتری مرکز شهر واقع شده است هتل ماتیات است. این هتل در منطقه مرمره و در نزدیکی بازار بزرگ قرار دارد. فاصله آن تا بازار ادویه ۸/۱ کیلومتر، مسجد سلیمانیه و ستون کنستانتین ۴/۱ کیلومتر می‌باشد. این هتل تا فرودگاه اتاتورک ۱۲ کیلومتر فاصله دارد.

اتاق ها و سوئیت های هتل

هتل ماتیات بیش از ۱۰۰ اتاق بسیار لوکس با تزیینات زیبا و رنگ آمیزی خاص دارد. هر یک از اتاقها دارای یک تراس  می باشد که نمای زیبایی از شهر را به تماشا می گذارد. کلیه اتاق ها توسط تخت های استاندارد و ملحفه های زیبا، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی و لوازم بهداشتی رایگان و سشوار، تلویزیون فلت، اینترنت رایگان، گاوصندوق، یک کتری برقی کامل شده اند؛ تا اقامتی راحت را برای مهمانان خویش فراهم سازند.

اتاق های هتل ماتیات

رستوران و بار هتل

هتل دارای یک رستوران با ظرفیت بالا برای پذیرایی و همچنین منوی غذایی کامل از غذاهای اصیل ترکی، بین المللی و گیاه خواری می باشد. بار هتل نیز در پر کردن ساعات فراغت مهمانان بسیار کوشا و فعال است. البته قرار گیری موقعیت هتل در کنار معروف ترین رستوران های شهر این امکان را به مهمانان هتل می دهد که برخی اوقات سری به رستوران های معروف شهر نیز بزنند.

	رستوران هتل ماتیات

امکانات تفریحی و ورزشی هتل

این هتل با داشتن ساحل اختصاصی می تواند انواع ورزش های آبی را در اختیار مهمانان خود قرار دهد البته استخر روباز، سالن ماساژ، سونا، مرکز بدنسازی، امکانات بازی دارت و پینگ پنگ از دیگر امکانات هتل می باشد. هتل دارای یک اتاق جلسه بسیار کامل، یک اتاق بازی کامپیوتری و تعدادی فروشگاه سوغاتی می باشد که همگی در جهت جلب رضایت مهمانان عمل می کنند.