هتل رویال پالاس (Royal Palace Hotel)

رویال پالاس
اطلاعات هتل رویال پالاس
درجه
شهر تور ارزان ارمنستان
تلفن 37410318400+
وب سایت Website
آدرس فارسی ارمنستان - ایروان
آدرس انگلیسی 17/1 4-th St, Yerevan 0029, Armenia

توضیحات هتل رویال پالاس تور ارزان ارمنستان

هتل رویال پالاس مأمن آرامش و آسایش

ایروان شهر پر از رنگ های شاد با معانی مختلف، پوشاک سنتی، سنگ های معدنی زیبا و خاص، رقص های همراه با ظرافت و فصاحت و آلات موسیقی سنتی است که می تواند هر توریستی را به سمت خود جذب نمایند در این میان هتل  داران و صنعت توریسم کشور در کشاکش ارتقاء سطح کیفی خود برای جلب مهمانان هستند. هتل رویال پالاس Royal Palace با قرار گرفتن در کناره شهر توانسته مهمانان خویش را به آرامش و دوری از هیاهوی شهر دعوت کنند.

هتل رویال پالاس

این هتل که در سال ۲۰۱۱ به سبک یونانی ساخته شده است تا مرکز شهر ۱۰ دقیقه با ماشین فاصله دارد و از دیگر امکانات شهری به ترتیب: ایستگاه مترو ۵/۳کیلومتر، ورزشگاه ۴ کیلومتر، مسجد آبی ۵ کیلومتر، موزه تاریخ ارمنستان۵/۵ کیلومتر، کلیسای شهر۵/۵ کیلومتر، میدان جمهوری حدود ۶ کیلومتر و فرودگاه ۵/۴ کیلومتر فاصله دارد. این هتل به دلیل نمای یونانی خود و فضای سرسبز اطراف توانسته محبوبیت خاصی ما بین گردشگران پیدا کند.

اتاق ها و سوئیت های هتل رویال پالاس

این هتل دور از هیاهوی شهر و واقع شده در مراتع سرسبزحاشیه شهر، دارای ۵۹ اتاق و سوئیت خانوادگی می باشد.

اتاق های هتل رویال پالاس

که هر یک از این اتاق ها و سوئیت ها دارای امکاناتی ویژه از قبیل فضای بسیار بزرگ، پنجره های بزرگ و روبه نمای باغ یا کوه، تخت خواب های استاندارد و راحت، سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایش و گرمایش، جدا بودن نشیمن از اتاق خواب، تلویزیون‌های فلت، مینی بار، سرویس‌های بهداشتی کامل و مناسب است.

رستوران و بار هتل رویال پالاس

در این هتل رستوران دارای یک سالن بسیار بزرگ و شیک و مطابق با استانداردهای روز جهانی میباشد. همچنین در این رستوران از بهترین و لوکس ترین مبلمان استفاده شده است.

	رستوران هتل رویال پالاس

در این رستوران صبحانه به صورت بوفه سرو می‌شود. برای دیگر وعده‌های غذایی منوهایی از قبیل غذا های لذیذ ارمنی و مدرن اروپایی وجود دارد که مهمانان هتل بنا به سلیقه خود می‌توانند از آنها استفاده کنند. کافه هتل در فضای باز و با سرو انواع نوشیدنی های سنتی و بین المللی و تنقلات مختلف آماده پذیرایی از یکایک مهمانان می باشد.

امکانات رفاهی تفریحی هتل رویال پالاس

این هتل همانند دیگر هتل های ایروان دارای امکانات خاص و کاملی می‌باشد. این امکانات مانند مرکز آب گرم،مرکزسلامت، استخر، سونا، مرکز تناسب اندام، سالن بیلیارد، سالن ورزشی است.

سالن ورزشی هتل رویال پالاس

از امکانات رفاهی هتل می توان دارا بودن سالن کنفرانس مناسب و مجهز و باغ مصفای هتل را نام برد.

هتل رویال پالاس تعطیلاتی در فضای ساکت و آرام را به شما هدیه می دهد.