هتل آزالیا (Azalea Hotel)

آزالیا
اطلاعات هتل آزالیا
درجه
شهر باکو - تور ارزان باکو
تلفن 994502509005+
وب سایت Website
آدرس فارسی آذربایجان - باکو
آدرس انگلیسی 62 Ziya Bünyadov, Baku, Azerbaijan

توضیحات هتل آزالیا باکو - تور ارزان باکو

هتل 4 ستاره آزالیاهم یکی دیگر از هتل های 4 ستاره در شهر باکو است ! هتلی با امکانات مناسب برای اقامتی خوب و راحت، برخی مواقع میان هتل های 4 ستاره تفاوت بساری وجود دارد که این تفاوت ها برخی جاها به خوبی نمایان است هتل 4 ستاره آزالیا هتلی است با امکانات محدودتری به نسبت دیگر رقبای هم رده اش اما کیفیت منحصر به فرد این امکانات باغث شده طرفدار بسیاری در بین مردم و توریستان داشته باشد و پیشنهاد میکنیم از تورهای ارزان باکو استفاده کنید و سفری خاطره انگیز را با آژانس هورگشت برای خود رقم بزنید .

 

ورودی باشکوه هتل آزالیا

فاصله هتل از مراکز مهم شهر

فاصله هتل از نزدیکترین رستوران    600 متر 
فاصله هتل از ایستگاه  مترو      1.5 کیلومتر 
فاصله هتل از مرکز فرهنگی ورزشی حیدرعلی اف   2.5 کیلومتر 
فاصله هتل از پارک افسران    3.3 کیلومتر 
فاصله هتل از ورزشگاه توفیک بافرموف   2 کیلومتر 
فاصله هتل از تئاتر اپرا و باله    4 کیلومتر 
فاصله هتل از فرودگاه حیدرعلی اف    18 کیلومتر 
فاصله هتل از مسجد تازپیر    5 کیلومتر 
فاصله هتل از برج خیمه   5 کیلومتر 
فاصله هتل از کاخ اسماعیلیه   5 کیلومتر 
فاصله هتل از مسجد محمد   5.5 کیلومتر 
فاصله هتل از پارک فیلارمونیک    5.5 کیلومتر 
فاصله هتل از موزه فرش آذربایجان    6 کیلومتر

اتاق های هتل آزالیا 

27 اتاق در این هتل قرار دارد ! اتاق های منحصر به فرد با امکاناتی مناسب برای داشتن اقامتی آرام و بهدور از هرگونه تنش و اضطراب . این 27 اتاق به صورت توئین ، دابل ، جونیور ، سوئیت به همراه بالکن و تریپل تقسیم بندی شده ! اتاق های توئین دارای دو تخت یک نفره ، اتاق های دابل دارای 1 تخت دو نفره ، اتاق های جونیور سوئیت دارای 1 تخت یک نفره و یک تخت دونفره و نهایتا اتاق های تریپل دارای سه تخت یک نفره ! 

 

اتاق های شیک در هتل آزالیا

 

تتلویزیون ، ماهواره ، سیستم سرمایشی و گرمایشی ، تهویه مناسب ، خدمات شبانه روزی ، نظافت روزانه ، سرویس بهداشتی ، سشوار ، امکانات ورزشی در تمامی اتاق ها وجود دارد .

امکانات هتل آزالیا 

خدمات پذیرش ، میز تور ، خشکشویی ، فکس و کپی ، سیستم سرمایشی و گرمایشی ، سرویس اتاق ها ، تهویه مناسب ، اتاق های مجزا برای افراد سیگاری ، امکانات ویژه برای افراد معلول در این هتل در اختیارتان قرار خواهدگرفت .

پرسنل و کارمندان این هتل مسلط به زبان انگلیسی ، ترکی ، روسی ، فارسی  هستند و به راحتی با میهمانان و مسافرین ارتباطی دوستانه برقرار میکنند ! آژانس مسافرتی هورگشت سفری خوش و خاطره انگیز را برایتان رقم خواهد زد