هتل مارینا 2 (Marina 2 Hotel)

مارینا 2
اطلاعات هتل مارینا 2
درجه
شهر قشم | تور ارزان قشم
تلفن 07635244596
وب سایت Website
آدرس فارسی جزیره قشم، رو بروی درب جنوبی بازار ستاره
آدرس انگلیسی Opposite to south door of Qeshm Setareh Bazaar, Fars Ave, Valiasr Boulevard, Qeshm Island.

توضیحات هتل مارینا 2 قشم | تور ارزان قشم

ستاره های هتل مارینا ۲ بازار ستاره و شب های قشم را روشن تر می کند

آثار باستانی و زیبایی های جنوب کشور ایران چنان زبان زد مردم می باشد که هر ساله تعداد بیشماری توریست بدون توجه به آب و هوای منطقه بد آن جا سفر می‌کنند. یکی از این نقاط پرطرفدار جزیره قشم در استان هرمزگان می باشد که در نزدیکی تنگه هرمز واقع شده است. این جزیره زیبا علاوه بر مناطق پر جاذبه به علت بازارهای بزرگ مناسب بسیار مورد توجه گردشگران و دیگر اقشار مردم واقع می شود. بیشتر مسافران مایلند اقامتگاه خود را در نزدیکی یکی از بازارهای جزیره انتخاب کنند و همین امر باعث شده که هتل هایی که این امکانات را دارند بیشتر مورد توجه واقع شوند. یکی از این هتل ها که سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر را به عهده دارد هتل مارینا ۲ در نزدیکی بازار ستاره می باشد. تور لحظه اخری ارزان کیش را از یاد نبرید!

هتل مارینا 2

اتاق های هتل مارینا ۲

این هتل که در سال ۱۳۹۲ ساخته شده است دارای ۲۷ اتاق با ظرفیت ۱۱۰ نفر مهمان می باشد. کلیه اتاق ها از رنگ آمیزی ملایم و زیبایی بهره مند هستند و همچنین امکانات این اتاق ها شامل: سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون با شبکه های داخلی و خارجی، اینترنت، مینی بار، یخچال، پنجره‌های نورگیر و سرویس های کامل می باشد. کلیه امکانات اتاق ها چنان لازم و کافی است که به راحتی خستگی یک روز پر تلاش را از انسان می‌گیرد.

 

اتاق های هتل مارینا 2

رستوران و کافی شاپ های هتل مارینا ۲

در هتل مارینا ۲، رستوران در طبقه همکف با ظرفیت ۱۲۰ نفر مهمان و ساعات کاری ناهار ۱۲ تا ۳ و شام ۲۰ تا ۲۳ می باشد البته سالن صبحانه نیز در همان طبقه قرار دارد. این مجموعه غذاخوری با نهایت سلیقه و با مهارت زیادی آماده پذیرایی می باشد.

 

رستوران هتل مارینا 2 کافی شاپ هتل نیز از ساعت ۸ تا ۳۰/۱۱ دقیقه هر روز آماده ارائه سرویس های سبک و نوشیدنی برای مهمانان هتل می باشد. این هتل علاوه بر نزدیکی به بازار ستاره به نقاط دیگر جزیره نیز دسترسی آسان دارد. در تور ارزان قشم شما را در این هتل زیبا خواهیم دید!