هتل مارینا 1 (Marina 1 Hotel)

مارینا 1
اطلاعات هتل مارینا 1
درجه
شهر قشم | تور ارزان قشم
تلفن 07635344092
وب سایت Website
آدرس فارسی قشم - بزرگراه قشم - رو به روی مسکن مهر
آدرس انگلیسی Qeshm, Hormozgan Province

توضیحات هتل مارینا 1 قشم | تور ارزان قشم

اقامتی راحت و پاکیزه در هتل مارینا ۱ قشم

استان هرمزگان واقع در جنوب کشور ایران دارای مراتب و جزایر متعدد و بسیار زیبای می باشد که هر ساله میزبان خیل کثیری از گردشگران ایرانی و خارجی می باشد. این سرزمین گرم دارای مردمانی خونگرم و مهمان نوازی می باشد که سعی و تلاش خود را مبنی بر رفاه و آرامش و مهمانان خود قرار می دهند. یکی از نقاط پرجاذبه در این استان جزیره قشم می باشد که در کنار تنگه هرمز و آب های نقره فام خلیج فارس واقع شده است. این جزیره دارای نقاط بسیار دیدنی و همچنین مراکز خرید بسیاری می‌باشد که می‌تواند نظر افراد مختلف را به خود جلب نماید. جزیره برای اقامت این افراد دارای تعداد زیادی هتل و هتل آپارتمان می باشد که یکی از این هتل ها هتل مارینا ۱ است. تور ارزان قیمت هوایی کیش با این هتل رویایی! تور ارزان قشم در کنار تور لحظه آخری کیش یکی از بهترین تورهای داخلی ایران هستند.

هتل مارینا 1

معرفی هتل مارینا ۱

هتل در سال ۱۳۹۱ افتتاح و شروع به کار کرد. این هتل جزء هتل‌های زنجیره‌ای مارینا می باشد. ساختمان هتل تشکیل شده است از دو ساختمان یک طبقه با فاصله ۵۰ متری از یکدیگر. مدیریت هتل برای به روز رسانی و هماهنگی با متود جدید هتل داری بنا را در سال ۱۳۹۵ مجدداً مورد بازسازی قرار داد تا بتواند محیطی مناسب تر برای مهمانان و گردشگران فراهم سازد.

اتاق ها و سوئیت های هتل مارینا ۱

در این هتل ۸۰ اتاق کاملاً بزرگ با پنجره‌های نورگیر قرار دارد. کلیه اتاق ها دارای امکاناتی چون تخت خواب های استاندارد، سرویس های بهداشتی کامل، تلویزیون همراه با شبکه های داخلی و خارجی، یخچال، مینی بار و تهویه مطبوع می باشد که می تواند محیطی مناسب همچون منزل شخصی را فراهم سازد.

اتاق های هتل مارینا 1

رستوران و کافی شاپ هتل مارینا ۱

رستوران هتل مارینا ۱ به صورت روباز و هم مسقف می باشد که زیبایی خاصی را به میزهای پذیرایی بخشیده است فضای موجود رستوران بسیار آرام و روح نواز است. کادر مجرب، منو های متنوع وغذاهای لذیذ می تواند خاطره سازی یک سفر موفق باشد.

رستوران هتل مارینا 1

فاصله هتل مارینا ۱ تا اماکن مهم جزیره

هتل مارینا ۱ تا فرودگاه فقط ۴۵ دقیقه و تا مرکز گردشگری همانند: جنگل دریایی حر، بازار سنتی قشم، قلعه پرتغالی ها و مجتمع سیتی سنتر فقط ۱۰ دقیقه فاصله دارد.

همچنین نگاه کنید به :