هتل بهشت (Behesht Hotel)

بهشت
اطلاعات هتل بهشت
درجه
شهر قشم | تور ارزان قشم
تلفن 07635241219
وب سایت
آدرس فارسی قشم - خیابان وليعصر - خیابان فلسطین
آدرس انگلیسی Qeshm, Hormozgan Province

توضیحات هتل بهشت قشم | تور ارزان قشم

تجربه‌ای از بهشت در هتل بهشت قشم

اغلب گردشگران ایرانی و خارجی که پا به این جزیره زیبا می گذارند، مایلند که علاوه بر مشاهده بناها و آثار تاریخی جزیره از نزدیک در موقع بازگشتشان با دستی پر از سوغاتی به شهر و دیار خود باز گردند. وجود بازار ها و مراکز خرید متعدد در این جزیره این امکان را برای گردشگران به راحتی فراهم ساخته است. قرار گرفت هتل در نزدیکی این بازارهای خرید می تواند امتیاز خوبی برای آنان محسوب شود. هتل بهشت یکی از این هتل ها است که با قرارگیری در کنار بازار خرید ستاره توانسته در رقابت با دیگر هتل های شهر از امتیاز بهتری برخوردار شود این هتل در سال ۸۳ افتتاح و در سال ۹۴ مورد بازسازی مجدد قرار گرفت. این هتل قشم بسیار ارزان است و تور ارزان داخلی باید شامل این هتل های باشد. تور ارزان قشم را نباید از دست داد!

بیشتر بخوانیم : راهنمای سفر به کیش

هتل بهشت

اتاق ها و سوئیت های هتل بهشت

هتل بهشت دارای ۷۸ اتاق و سوئیت به صورت اتاق های یک تخته و دو تخته و سوئیت های یک خوابه( مخصوص دو نفر) و دو خوابه( مخصوص ۴ نفر) می باشد. کلیه اتاق ها دارای فضای مناسب و فوق العاده تمیز است. علاوه بر آن یخچال، تلویزیون، اینترنت، تخت خواب های استاندارد، سرویس های فرنگی و ایرانی، حمام مجزا، مینی بار، تهویه مطبوع، بسته آرایشی-بهداشتی و اسپیلت نیز جزء لاینفک هریک از اتاق ها می باشد که بعد از یک روز پر خرید می تواند خستگی را از تن به در کند.

بیشتر بخوانیم : راهنمای سفر به کیش

اتاق های هتل بهشت

رستوران هتل بهشت

در جزیره قشم رستوران های خوب به وفور یافت می شود اما رستوران موجود در هتل بهشت نام آور تمامی رستوران های درجه یک شهر می باشد. این رستوران در فضای آرام و شیک، مبلمان راحت و مدرن با منوی خاص آماده پذیرایی از کلیه مهمانان است. منوهای فوق العاده، مواد اولیه تازه و آشپزخانه به کیفیت غذاها اضافه می کند تا این رستوران همچنان در صدر بهترین رستوران های جزیره باقی بماند. خریدی مناسب، اقامتی شایسته و غذاهای لذیذ و فقط در هتل بهشت امکان پذیر می باشد.

هزینه سفر به کیش در تور لـــــــــــحظه آخری کیش |😂