هتل رادیسون بلو گوا (Radisson Blu Hotel)

رادیسون بلو گوا
اطلاعات هتل رادیسون بلو گوا
درجه
شهر گوا - تور ارزان هندوستان
تلفن 918326726666
وب سایت Website
آدرس فارسی گوا ، هند
آدرس انگلیسی Cavelossim Beach, 403717 Cavelossim, India

توضیحات هتل رادیسون بلو گوا گوا - تور ارزان هندوستان

مجموعه هتل های بین المللی و زنجیره ای رادیسون بلو بسیار معروف و پرطرفدار هستند. جزیره زیبای گوآ یکی از این هتل های پنج ستاره و باشکوه رادیسون بلو را در خود جای داده است. پرسنل خوش برخورد و آموزش دیده در این هتل بهترین خدمات را به مهمانان ارائه میدهند. معماری هتل رادیسون بلو به سبک پرتغالی ها بوده و بسیار زیبا و مجلل میباشد. محیط آرام هتل برای اقامتی سرشار از آرامش بهترین انتخاب است. کلیه خدمات رفاهی برای گذراندن اوقاتی خوش در این هتل در نظر گرفته شده است.

اتاق های هتل رادیسون بلو

هتل دارای 132 اتاق بزرگ و پر نور میباشد. رنگ های روشن و شیک اتاق ها فضای بی نقصی را برای اقامت مهمانان فراهم کرده است. تمامی اتاق ها دارای تخت خوابی راحت - مبلمان شیک - مینی بار - حمام و دستشویی لوکس و مجهز - تلویزیون و میز کار میباشند. اتاق های هتل رادیسون بلو به زیبایی دکور شده اند و بسیار دلباز هستند. منظره باغ و استخر از اتاق ها قابل دیدن است. اقامت در این اتاق ها آرامشی که در سفر و تعطیلات به آن نیازمند هستید را د اختیارتان میگذارد. اینترنت WiFi رایگان در اتاق ها و هتل در اختیار مهمانان است.

امکانات رفاهی هتل رادیسون بلو

یکی از شروطی که اقامت بی نظیری را در هتلی تجربه کنیم امکانات موجود در آن هتل است. رادیسون بلو کلیه امکاناتی که برای اقامت شما لازم است را در اختیارتان میگذارد و تا بهترین و شادترین روزهایتان را در سفر به گوآ بگذرانید. استخر بزرگ و زیبای هتل در فضای باز که با درختان باغ محصور شده است شما را به یک آب تنی فوق العاده دعوت میکند. همچنین میتوانید برای حمام آفتاب، بر روی تخت هایی که اطراف استخر قرار دارد دراز بکشید و از آفتاب طلایی استفاده کنید. کودکان شما نیز میتوانند در استخر مخصوص خود مشغول بازی باشند. سونا  - جکوزی و اتاق اسپا در اختیار شماست تا به سلامت پوست و آرامش مورد نیاز خود دست یابید. سالن بدن سازی هتل نیز برای ورزش کردن و بانشاط شدن بهترین دستگاه ها را در اختیارتان گذاشته است. با استفاده از خدمات ماساژ جسم و روحتان را تازه کنید. زوجین برای استفاده از خدمات ماساژ و اسپا دونفره میتوانند فرزندانشان را به اتاق های بازی و نگهداری مخصوص بفرستند و خودشان ساعات پر عشق و سرشار از آرامشی تجربه کنند. رستوران های هتل رادیسون بلو انواع غذاهای آسیائی- هندی - پرتغالی و اروپایی را طبخ و سرو میکنند. منو های متنوع و پربار رستوران های هتل با هر سلیقه ای سازگار است. در لابی هتل یک بار قرار دارد که با انواع نوشیدنی ها از شما پذیرایی میکند.

همه چیز برای تجربه اقامتی رویایی در گوآ در هتل رادیسون بلو آماده است.