هتل آیکون (Ikon Hotel)

آیکون
اطلاعات هتل آیکون
درجه
شهر آنتالیا | تور ارزان آنتالیا
تلفن 902428141701+
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه - آنتالیا
آدرس انگلیسی Yeni, 147. Sk., Turkey

توضیحات هتل آیکون آنتالیا | تور ارزان آنتالیا

هتل 3 ستاره آیکون در شهر کمر ترکیه قرار دارد. این هتل دارای مرکز زیبایی و مراقبت های بهداشتی و آرایشگاه و استخر شنا می باشد. خدمات ماساژ مختلف و درمانی به درخواست مسافرین هتل انجام می گیرد. تمامی اتاق های هتل ایکون روزانه تمیز می شوند و خدمات خشکشویی لباس نیز ارائه می گردد. این هتل دارای یک مرکز کاری برای قرار ملاقات ها و کنفرانس ها و همایش های تجاری و سیاسی و ... می باشد. یک رستوران بزرگ داخل هتل قرار دارد و انواع مختلف غذاهای ترکی و اروپایی را سرو می کند. اطراف هتل نیز تعداد زیادی رستوران مختلف وجود دارد. فرودگاه بین المللی آنتالیا 80 دقیقه تا هتل آیکون فاصله دارد.

هتل ۵ستاره آیکون (Icon Residence) آنتالیا در ۳ کیلومتری ساحل کونیالتی ترکیه در شهر آنتالیا واقع شده و نمایی شگفت انگیز از کوه های معروف و باستانی تورس دارد. هتل آپارتمان آیکون برای مسافرینی که قصد گردش و تفریح در شهر آنتالیا و جاذبه های گردشگری و شهری را دارند انتخاب مناسبی است و یکی از گرینه های همیشگی تور ارزان و لحظه آخری آنتالیا هورگشت نیز محسوب می شود.. از این هتل آپارتمان در آنتالیا مهمانان می توانند دسترسی آسانی به تمامی نقاط شهر و دیدنی های گردشگری آنتالیا داشته باشند هتل آپارتمان ایکون انتالیا دارای یک حیاط دلباز با یک استخر و فضای سبز و باغی کوچک در اطراف استخر است و طیف گسترده ای از امکانات رفاهی و امکانات خوبی مانند :  استخر داخل سالن و فضای باز، منطقه پارک ماشین ، زمین بسکتبال ، باغ زیبا ، وان حمام ، تلویزیون ماهواره ای، ترانسفر فرودگاهی، سرویس شاتل ، پارکینگ اختصاصی، آسانسور برای اطمینان از آرامش میهمانان خود آماده کرده است. ترکیب جذاب از خدمات حرفه ای مدرن و یک اقامتگاه مناسب را در این هتل ارزان آپارتمان خواهید یافت.
هتل آپارتمان Ikon Antalya Hotel پانزده دقیقه از زیبایی های طبیعی منحصر به فرد آنتالیا با ماشین فاصله دارد و ایستگاه حمل و نقل عمومی مترو تنها ۱۰ دقیقه تا این هتل آپارتمان فاصله دارد

مدیریت هتل آپارتمان امکان اجاره ماشین، و سازماندهی خدمات شاتل در صورت درخواست را برای جهانگردان فراهم می کند. مرکز شهر آنتالیا حدود ۱۰ کیلومتر با هتل آیکون فاصله دارد و همچنین بازار آزاد در ۳۰۰ متری هتل آپارتمان است. شاتل فرودگاه نیز در ۲۰ دقیقه شما را به فرودگاه آنتالیا میرساند.
هتل Ikon Antalya یک هتل اقتصادی در شهر کِمِر واقع در کشور ترکیه است و مناسب برای تور ارزان و لحظه آخری آنتالیاست
فاصله این هتل Ikon تا فرودگاه 80 دقیقه میباشد . تمامی 43 اتاق هتل آیکون به زیبایی تزیین شده و دارای امکاناتی نظیر خدمات خشکشویی ، مرکز تجارت و... میباشند. از امکانات تفریحی رفاهی رایگان مسافران این هتل میتوان به خدمات ماساژ ، استخر شنا و یک مرکز زیبایی اشاره کرد.