هتل مارینا گرند بیچ (Marina grand beach Hotel)

مارینا گرند بیچ
اطلاعات هتل مارینا گرند بیچ
درجه
شهر وارنا | تور ارزان وارنا
تلفن 35952357240+
وب سایت Website
آدرس فارسی بلغارستان وارنا منطقه ی گلدن سندز
آدرس انگلیسی Zlatni Pyasatsi, Bulgaria

توضیحات هتل مارینا گرند بیچ وارنا | تور ارزان وارنا

هتل مارینا گرند بیچ در ساحل شنی در منطقه ای توریستی واقع شده است و به میهمانان این امکان را میدهد که از نمای زیبای دریا لذت ببرند و از فضای ساحل استفاده کنند .رستوران ها و کافه های متنوع در 150 متری هتل واقع شده است و همچنین انواع مراکز توریستی متنوع در 200 متری هتل قرار گرفته است. این هتل دارای سالن انتظار با پذیرش 24 ساعته است.

اتاق های هتل :

 اتاق های هتل کاملا تمیز و مجهز به یک حمام و سشوار ،خط تلفن مستقیم ، تلویزیون و ماهواره ، مینی بار ، بالکن با تراس ، دارای تهویه ی مطبوع و گرمایش مطبوع.

تفریحات و سرگرمی های هتل:

هتل مارینا گرند بیچ دارای استخر شنا است با یک فست فود کنار استخر که میهمانان میتوانند بعد از شنا از نوشیدنی های آن جا   لذت ببرند . میتوان به یک استخر سرپوشیده ی زیبا و بزرگ به همراه یک سونای خشک (با بخار)در کنار یک تراس آفتاب مخصوص با صندلی هایی که مناسب برای حمام آفتاب میباشد اشاره کرد. از دیگر امکانات این هتل همچنین میتوان  جکوزی ، اتاق ماساژ، فضای اسپا ،صندلی های کرایه ای برای استراحت ،حمام آفتاب در ساحل مجاور هتل ، میز بیلیارد ، پینگ پونگ ، راکتبال ، مرکز تناسب اندام ، آبگرم ، زمین بازی را نام برد.

امکانات رفاهی :

از امکانات رفاهی هتل میتوان به سرویس اتاق ، اجاره ی اتومبیل ، مراقبت از چمدان ، مراقبت از کودکان ، فضای بدون سیگار ( عمومی و خصوصی) اشاره کرد.

رستوران ها و کافه های هتل:

رستوران های هتل دارای بوفه ی باز برای صرف صبحانه ، نهار و شام هستند + منو برای نهار. همچنین رستوران های این هتل این امکان را به میهمانان میدهد که صبحانه را در اتاق خود میل کنند .