هتل ناساوگاس (Nasa Vegas Hotel)

ناساوگاس
اطلاعات هتل ناساوگاس
درجه
شهر بانکوک | تور ارزان بانکوک تایلند
تلفن 6627174464+
وب سایت Website
آدرس فارسی تایلند-بانکوک
آدرس انگلیسی 44 sukhumvit 71 ramkhamhaeng Rd. suanluang, เขต สวนหลวง กรุงเทพมหานคร 10250, Thailand

توضیحات هتل ناساوگاس بانکوک | تور ارزان بانکوک تایلند

هتل سه ستاره ناساوگاس، داراي اتاقهاي تمیز است که حدود 15 دقیقه با ایستگاه تاکسی فاصله دارد. از طریق ترن هوایی کنار هتل می‎توان در کمتر از 10 دقیقه به هتل تردد نمود. علاوه بر این، دسترسی آسان هتل به سوپر مارکت 24 ساعته و بانک روبروي هتل از دیگر امتیازات این هتل محسوب می‎شود. هتل ناساوگاس براي مسافرین خانواده و مجرد مناسب هستند و در حال حاضر همه مسافرین از هتل رضایت کامل داشته اند. اینترنت این هتل لابی بزرگ، با پرداخت 150 بایت براي 24 ساعت قابل استفاده دارد. هتل ناساوگاس را می‎توان با صبحانه یا بدون صبحانه رزرو کرد. این هتل با ترن هوایی و فروشگاه 5 دقیقه با ماشین فاصله دارد. هتل ناساوگاس دارای 492 اتاق می‎باشد.

هتل ناسا وگاس بانکوک یکی از هتلهای سه ستاره بانکوک و در واقع می توان گفت بهترین هتل سه ستاره بانکوک می باشد.

قیمت هتلهای بانکوک را از بخش تورهای تایلند(هتل های 3 ستاره بانکوک Thaitor تور تایلند) می توانید ملاحظه بفرمایید. هتلهاي سه ستاره خوب بانكوك همگی در تورهای هورگشت استفاده می شوند.

یک برنامه 3 ستاره خوب برای تایلند و بانکوک می تواند شامل این هتل استثنایی باشد. هتل شما با ما .....

ابتدا باید قیمت هر بات تایلند (بات تایلند به ریال ایران) را بدست بیاورید و پس از گرفتن ارز هزینه سفر خود را از جمله قیمت غذا در تایلند و قیمت اجناس در تایلند و هزینه ماساژ در تایلند وحتی قیمت غذای ایرانی در تایلند محاسبه کنید و باقی کارها را به ما بسپارید.

رزرو آنلاین هتل ویا رزرو هتل از سایت booking را با استفاده از راهنمای استفاده از سایت بوکینگ مطالعه فرمایید یا در گوگل سرچ نمایید.