هتل سلطان سیده (Sultan Of Side Hotel)

سلطان سیده
اطلاعات هتل سلطان سیده
درجه
شهر آنتالیا | تور ارزان و لحظه آخری آنتالیا
تلفن 902427630303+
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه - آنتالیا
آدرس انگلیسی Çolaklı Jandarma Yanı, 07600 Evrenseki - Manavgat/Manavgat/Antalya, Turkey

توضیحات هتل سلطان سیده آنتالیا | تور ارزان و لحظه آخری آنتالیا

هتل سلطان سیده آنتالیا میزبان گردشگران خوش ذوق

در سالیان اخیر کشور ترکیه توانسته است که جایگاهی بلند در صنعت توریسم جهان به دست آورد. اغلب شهرهای ترکیه میزبان گردشگران زیادی در سال می باشند. یکی از شهرهای مهم و توریستی ترکیه، شهر زیبای آنتالیا است که در سالیان دور جزء کشور روم به حساب می آمده دارای تمدنی دیرینه است. همین قدمت و تاریخی بودن این شهر سبب جذب بالای توریست شده است. در این شهر توریستی هتل ها در رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر می باشند و هر یک به نوبه خود سعی در ایجاد بهترین امکانات برای گردشگران هستند. یکی از بهترین هتلهای آنتالیا را میتوان هتل سلطان سیده معرفی کرد.

هتل سلطان سیده

هتل سلطان سیده که در سواحل زیبای دریای مدیترانه واقع شده است تا فرودگاه بین المللی آنتالیا ۵۶ کیلومتر و تا مرکز شهر ۶۷ کیلومتر و تا ساحل شنی فقط ۲۰۰ متر فاصله دارد. چشم انداز زیبای هتل، ساختمان تازه تاسیس( کمتر از یک دهه) و مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع می‌توانند این هتل را در جایگاه خوبی قرار دهد.

اتاق ها و سوئیت های هتل سلطان سیده

این هتل که در سال۲۰۰۸ تاسیس ودر سال ۲۰۱۰ مورد بازسازی مجدد قرار گرفته است دارای ۲۳۲ اتاق و سوئیت بسیار کامل و راحت میباشد. هر یک از اتاقها دارای رنگ آمیزی بسیار زیبا و روح نوازی است که علاوه و تزیینات شیک باعث فراخی اتاقها  نیز شده است. تمامی اتاقها دارای تخت خواب های بسیار بزرگ و راحت ،سرویس های مجزا و کامل، سیستم تهویه مطبوع، اینترنت رایگان ،مبلمان خاص و پنجره های بزرگ رو به فضای باز با بالکن های مجزا نیز می باشند. علاوه بر این امکانات ضد صدا بودن اتاقها، تلویزیون های ال سی دی ،تلفن مستقیم ، یخچال و... جزوه امکانات تمامی اتاقها و سوئیت های این هتل است.

رستوران ها و کافی شاپ های هتل سلطان سیده

این هتل زیبا برای راحتی و آرامش خیال مهمانان خویش۴ رستوران و کافی شاپ را با بهترین کیفیت در نظر گرفته است. رستوران ها دارای فضای بسیار آرام و شیک ،بالکن هایی با امکانات سرو غذا و همچنین منوی غذاهای محلی و بین المللی را دارا می باشد، که در ارائه خدمات هیچگونه کوتاهی صورت نمی گیرد.

رستوران هتل سلطان سیده

کافی شاپ رستوران نیز با فراهم آوردن فضایی دنج و رویایی با انواع نوشیدنیهای خاص محلی و بین المللی از کلیه مهمانان خویش پذیرایی شایسته‌ای را به عمل می آورد تا لحظاتی به یاد ماندنی برای گردشگران ایجاد شود.

امکانات تفریحی ورزشی هتل سلطان سیده

هتل سلطان سیده دارای امکانات تفریحی و ورزشی بسیار کاملی می باشد .گردشگران و مهمانان هتل می توانند از استخر روباز و سرپوشیده هتل در فصول مختلف سال استفاده لازم را ببرند. امکانات دیگر از قبیل والیبال ساحلی، واترپلو ،زمین تنیس برای دوستداران فضای باز مهیا می باشد. تنیس روی میز، پرتاب دارت، ایروبیک، سونا، جکوزی،ماساژ،مرکزخدمات زیبایی و... از دیگر امکانات هتل برای مهمانانش می باشد. البته نمایش های زیبا و متنوعی که توسط تیم اینماسیون برگزار می شود می توانند تفریحات شبانه ی مهمانان را مهیا سازد. فراموش نکنیم برای گذراندن اوقات فراغت و تعطیلات رویایی سری به هتل سلطان سیده بزنیم.

Web Analytics