هتل آتلانتیس پالم (ATLANTIS the PALM Hotel)

 آتلانتیس پالم
اطلاعات هتل آتلانتیس پالم
درجه
شهر تور ارزان دبی
تلفن 97144262626+
وب سایت Website
آدرس فارسی امارات ، دبی ، پالم
آدرس انگلیسی Crescent Road, Palm Jumeirah - Dubai - United Arab Emirates

توضیحات هتل آتلانتیس پالم تور ارزان دبی

هتل  آتلانتیس پالم | تور ارزان دبی؟

 

هتل آتلانتیس پالم به عنوان یکی از هتل های زیبای شهر دبی می باشد که دارای 1600 اتاق و سوئیت جهت پذیرایی از مهمانان است. این هتل در نزدیکی جزیره مصنوعی نخل جمیرا واقع شده و از تمامی امکانات رفاهی برخوردار است. از جمله امکانات هتل آتلانتیس پالم می توان به پارک آبی آن اشاره نمود. هر یک از اتاق های این هتل دارای سرویس ویژه برای معلولین، اتاقهای وی ای پی است. در رستوران های هتل آتلانتیس دبی، انواع غذاهای ایتالیایی، ژاپنی و فرانسوی طبخ می شود. همچنین هتل دارای سرویس نگهداری کودکان با مربی های حرفه ای، زمین بازی کودکان، اتاق بازیهای رایانه ای و ... می باشد. 

یکی از بهترین هتل های لوکس دبی مناسب برای تورهای لوکس دبی - تور نوروز 97 | پارک آبی هتل آتلانتیس دبی یکی از بهترین ها در نوع خودش است. تور دبی هتل آتلانتیس نوروز 97 را از الن رزرو کنید.

قیمت تور هتل آتلانتیس دبی

حتما قیمت های تور های شامل این هتل را در تور های مخصوص دبی هورگشت پارس ملاحظه فرمایید. این هتل در تورهای ما بکار برده می شود. هتل های 5 ستاره دبی به معنای واقعی 5 ستاره هستند و قیمتی که شما برای رزرو تور آن می پردازید کاملا قیمت و به صرفه است. ضمن اینکه با تخفیف های هورگشت پارس این هتل دارای قیمت ارزان و خوبی می باشد. هتل آتلانتیس آنتالیا هم شعبه دیگر این هتل می باشد.

قیمت تور دبی هتل 5 ستاره بسیار ارزان است . زیرا یک هتل 5 ستاره در دبی برابر است با یک هتل 9 ستاره در کشوری مثل آذربایجان !!!!