پارک سگا (Sega Park)

پارک سگا
اطلاعات جاذبه گردشگری پارک سگا
شهر دبی | تور ارزان دبی
وب سایت
آدرس فارسی امارات - دبی - دبی مال
آدرس انگلیسی Dubai - Dubai Mall

توضیحات پارک سگا دبی | تور ارزان دبی

هر جا که پای هیجان و بازی وسط باشد، بدون شک همه با هرسنی به آنجا کشیده میشوند. 

مسافران و توریست هایی که به دبی سفر میکنند را به بزرگترین پارک سرپوشیده دعوت میکنیم، تا با انواع بازی های پر هیجان و کامپیوتری ، پر از نشاط شوند.

پارک سگا ، بزرگترین پارک سرپوشیده در دبی است که در زمینی به مساحت 76  هزار فوت مربع، مکانی برای خوش گذرانی و بازی و هیجان است. این پارک بزرگ، یکی از مراکز تفریحی محبوب در دبی است که هم کودکان هم بزرگسالان عاشق آن میشوند و میتوانند ساعتها وقت خود را در آنجا بگذرانند و با انواع بازی های کامپیوتری و پرهیجان سرگرم شده و لذت ببرند. 

پارک سگا

پارک سگا، در بیست و یکم آگوست سال 2008 افتتاح شد و با بیش از 150 نوع بازی کامپیوتری، تبدیل به مکانی محبوب و پرطرفدار شده است. این پارک سرپوشیده دارای دو طبقه میباشد و فضاسازی های مناسب و رنگهای جذاب بکار رفته در قسمت های مختلف باعث شده این پارک بسیار دوست داشتنی باشد. 

شما با انجام بازی ها میتوانید جوایزی را بدست آورید که شور و اشتیاق بیشتری برای انجام بازی های دیگر در شما ایجاد میکند. همچنین مسابقاتی هم در این پارک برگزار میشود که میتوانید در آنها شرکت کرده  و لذت ببرید. 

ورود به پارک سگا، به چهار صورت امکان پذیر است: 

1. شما یکصدو چهل درهم پرداخت میکنید و از تمام بازی ها استفاده کرده و لذت میبرید. 

2. شما دویست و بیست درهم پرداخت میکنید که هم میتوانید از تمام بازی ها استفاده کنید و هم دویست درهم اعتبار برای بازی های کامپیوتری در اختیار دارید.

3. پرداخت یکصد و ده درهم برای کودکان با قد 110 تا 140 سانتی متر. که در اینصورت خود والدین هم میتوانند از بازی ها بهره ببرند.

4.  شما میتوانید بازی هایی که میخواهید انجام دهید را انتخاب کرده و کارت هزینه همان بازی ها را که قیمتی حدود 15 تا 30 درهم را دارند خریداری کنید که در اینصورت هر بازی را یکبار میتوانید انجام دهید. 

پارک سگا تمام روزهای هفته باز میباشد و از یکشنبه تا چهارشنبه بین ساعات 10 صبح تا 11 شب و از پنجشنبه تا شنبه بین ساعات 10صبح تا 1 شب در اختیار شما عزیزان است تا به بازی بپردازید و شور و هیجان بی اندازه ای نصیبتان شود.