پارک الوصل (Alwasl Park)

پارک الوصل
اطلاعات جاذبه گردشگری پارک الوصل
شهر دبی | تور ارزان دبی
وب سایت Website
آدرس فارسی امارات - دبی
آدرس انگلیسی Dubai

توضیحات پارک الوصل دبی | تور ارزان دبی

پارک الوصل 

دبی یکی از شهر های زیبای امارات متحده عربی است !! شهری که همچون الماس در محدوده اش میدرخشد . دبی شهری است که در دهه ی اخیر توانسته با صدها جاذبه ای که به طور مصنوع در خودش ساخته افراد بیشماری را به سمت خودش بکشاند . اماکنی که هر کدام با ویژگی هایی خاص توجه عده ی فراوانی را جلب میکند . 

پارک زیبای الوصل دبی در امارات

پارک الوصل یکی از زیباترین و دیدنی ترین اماکن شهر زیبای دبی است که با وسعت نه چندان زیادش در شهر خودنمایی میکند و طرفداران فراوانی به خصوص میان ایرانیان پیدا کرده است . 

زمین بازی میان انبوه درختان نخل بلند در این پارک ساخته شده که بسیار مورد علاقه ی کودکان واقع شده و زیبایی پارک را چندین برابر کرده ، از طرفی وجود فضای سبز زیبا به همراه انبوه درختان در این شهر گرم و کویری برای مسافران و توریستان بسیار خوشایند و جذاب است . 

هدف از ساخت این پارک ، جذب مسافر و توریست نبوده بلکه تنها برای رفاه و ایجاد محیطی شاد اما آرام برای ساکنین بوده که بتوانند به دور از هر نوع تنش و اضطرابی کودکانشان را برای بازی به این پارک بیاورند ، اما به دلیل زیبایی منحصر به فردش امروزه توجه عده ی فراوانی از گردشگران را به خود جلب کرده و به خودی خود به یک مکان توریستی تبدیل شد . 

پارک زیبای الوصل در شهر لوکس دبی امارات

این پارک در خیابان الوصل پشت بیمارستان ایرانیان ساخته شده و از طرفی به آرام کردن و تلطیف هوای بیمارستان کمک چشم گیری کرده . ورود برای عموم در این پارک رایگان است و شما هیچ هزینه ای لازم نیست برای آن پرداخت کنید . 

پیشنهاد میکینم اگر به همراه خانواده قصد سفر به شهر زیبای دبی را دارید حتما سری به این پارک بزنید .

پارک الوصل دبی از ساعت 8 صبح تا 10 شب قابل استفاده است و شما این امکان را دارید که از وسایل بازی به قدر نیاز استفاده کنید . 

 

Web Analytics