ساحل سانور بالی (sanur beach)

ساحل سانور بالی
اطلاعات جاذبه گردشگری ساحل سانور بالی
شهر بالی | تور ارزان بالی
وب سایت Website
آدرس فارسی بالی - اندونزی
آدرس انگلیسی bali - indonesdi

توضیحات ساحل سانور بالی بالی | تور ارزان بالی

ساحل سانور بالی 

جزیره ی زیبا و دیدنی بالی در کشور اندونزی امروز از مقاصد محبوب بسیاری از توریستان و گردشگران از نقاط مختلف جهان است . این سواحل رویایی با طبیعتی بکر و جذاب از شما میزبانی خواهد کرد . بالی جزیره ای است که در جای جای آن اماکن مفرح و دیدنی فراوانی وجود دارد .
ساحل زیبای سانور یکی از برترین و پرطرفدارترین سواحل این جزیره ی ناب و منحصر به فرد است . 

نمایی زیبا از ساحل سانور بالی

این ساحل از نخستین استراحتگاه های جزیره ی بالی است که توریستان بسیاری به آن علاقه مندند چرا که دارای محیطی گرم و صمیمی است . محیطی سرشار از آرامش که به شما این امکان را میدهد که در سکوتی اعجاب انگیز با صدای دلنشین موج هایی که به ساحل میرسند استراحت کنید و از لحظات ناب تان لذت ببرید . 
جالب است بدانید این ساحل زیبا در گذشته تنها روستایی ساده بوده که مردمان آن از راه ماهیگیری گذر عمر میکردند اما امروز شاهد پیشرفت چشم گیر آنها هستیم . پیشرفتی که آن را تبدیل به یکی از برترین کشورهای اندونزی کرده . به جرات میتوان گفت بیش از 70 درصد مسافرینی که وارد جزیره میشوند از این ساحل جذاب دیدن میکنند پس شما نیز بازدید از آن را از دست ندهید . 


همان طور که اشاره کردیم گردشگران و توریستان بسیاری سالیانه وارد این ساحل میشوند از این رو ساحل را بسیار مجهز با برنامه ریزی های عالی و مهیج برای میهمانان آماده کرده اند . 

ساحل زیبای سانور بالی
رستوران ، بار ، کافه ، بازار ، هتل و ده ها امکانات مفرح و بانشاط در این سواحل انتظار شما را میکشد البته لازم به ذکر است برخی میگویند این سواحل محل تفریح افراد غنی و ثروتمند است . فستیوال کایت بالی ، موزه ی لمایر ، اماکن متنوع و متعدد مناسب پیاده روی ، جزیره ی کوسه ، گالری گریاسانتریان  و .... نیز نمونه هایی از جاذبه های این منطقه است که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست . 

لیست جاذبه های گردشگری در تور ارزان بالی