موزه ماشین (Car Museum)

موزه ماشین
اطلاعات جاذبه گردشگری موزه ماشین
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
وب سایت Website
آدرس فارسی بلگراد - صربستان
آدرس انگلیسی Majke Jevrosime 30, Beograd, Serbia

توضیحات موزه ماشین صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

موزه ماشین های قدیمی صربستان

بلگراد شهری توریستی در کشور زیبای صربستان است که گردشگه های متعددی دارد . شب های تابستان اماکن توریستی گردشگری این شهر زیبا میزبان مسافران فراوانی است که تا صبح از تفریحات شبانه و شور و هیجان این شهر لذت میبرند . پارک های شلوغ و سرسبز ، دره ها و آبشار های دیدنی و هزاران جاذبه ی تفریحی دیگر در شهر بلگراد برای گردشگران وجود دارد . یکی از اماکنی که در سفر به شهر بلگراد حتما باید از آن دیدن کرد موزه ماشین بلگراد است . این موزه از جدیدترین موزه ها در شهر بلگراد است که با وجود جدید بودنش طرفداران بیشماری پیدا کرده . شاید برای شما جالب باشد در تور ارزان صربستان این ماشین های عتیقه را در صربستان ببینید.

موزه ی ماشین بلگراد در صربستان

شخصی به نام براتیسلا وتیکوویچ گردآورنده و صاحب مجموعه ای از اتومبیل های ارزشمند تاریخی است . او به علت علاقه ی بینهایتش به این ماشین ها آنها را در قالب یک مجموعه به نمایش درآورده که بسیار دیدنی و مهیج است . 

موزه ی معروف ماشین در یک گاراژ است . ساختمان این موزه ی زیبا توسط معمار حرفه ای و معروف ( والدیش ) ساخته شده است . این گاراژ تا سال 1929 فقط یک گاراز معمولی بود اما زمانی که تبدیل به این موزه ی مدرن و زیبا شد افراد فراوانی به آن راه پیدا کردند . 

موزه ماشین بلگراد

شما در این موزه ی زیبا و جالب انواع اتومبیل های قدیمی و نادری را میبنید که بسیار ارزشمند و قیمتی است . پیشنهاد میکنیم به کسانی که علاقه مند به اینگونه ماشین های هستند به این موزه بروند تا از دیدن این ماشین های زیبا و لوکس نهایت لذت را ببرند . 

موزه ی ماشین برای عملکرد و فعالیت بهتر با تعداد انگشت شماری موسسات عالی  و آموزشی همکاری میکند . پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبای بلگراد حتما سری به این موزه ی جدید بزنید و از معدود کسانی باشید که این ماشین ها را دیده اند . تور لحظه آخری صربستان را بخرید تا این ماشین های قیدیمی و عتیقه را بازدید کنید!