کاخ موزه ی سلطنتی صربستان (Royal Place)

کاخ موزه ی سلطنتی صربستان
اطلاعات جاذبه گردشگری کاخ موزه ی سلطنتی صربستان
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
وب سایت Website
آدرس فارسی بلگراد - صربستان
آدرس انگلیسی belgrade - serbia

توضیحات کاخ موزه ی سلطنتی صربستان صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

کاخ سلطنتی صربستان

بلگراد شهری زیبا ودیدنی در قلب کشور صربستان است . بلگراد پایتخت این کشور محسوب میشود که در مجاو تقاطع دو رود دانوی و ساوا قرار گرفته . بلگراد شهری است که امروزه به یک قطب گردشگری در صربستان تبدیل شده و افراد بیشماری هستند که از نقاط مختلف جهان وارد این شهر میشوند . در تور ارزان صربستان یادتان نرود این کاخ را بازدید نمایید.

نمایی زیبا از کاخ سلطنتی بلگراد

یکی از اماکنی که در این شهر از دیدن آن نباید گذشت کاخ سلطنتی بلگراد است . این کاخ زیبا و دیدنی در سال های 1924 و 1929 در شهر بلگراد بنا شد . این کاخ محل زندگی شاه الکساندرا بود که امروزه به مکانی دیدنی برای توریستان و گردشگران تبدیل شده . سبک معماری این کاخ به سبک دوره ی بیزانس است که زیبایی با شکوهی دارد .

حیات خلوت ، تراس های پارک مانند سرسبز و زیبا ، استخر های شنا و اتاق های پذیرایی در اولین طبقه ی کاخ ، همه و همه نمایی شگفت انگیز و خاص به کاخ بخشیده .

کاخ سلطنتی بلگراد

سنگ های تزئینی استفاده شده در ساخت این کاخ و نقاشی های قرون وسطی ای دیوار کاخ بسیار دیدنی است . کسانی هستند که ساعت های طولانی محو تماشای این دیوار های زیبا میشوند . بدون حس کردن گذر زمان ظرافت های استفاده شده در نقاشی ها را تماشا میکنند . در این کاخ 600 اتاق وجود دارد . اتاق هایی که هر کدام با رنگ های متفاوت تزئین شده . البته 5 موزه نیز در کاخ وجود دارد که آنها نیز مملو است از توریستان و گردشگرانی که برای بازدید آمده اند . 

در این کاخ اسلحه ، لباس های نظامی و سلطنتی زره پوش نگهداری میشود که طرفداران خاص به خود را دارد . پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبای بلگراد از این کاخ دیدنی و جذاب دیدن کنید . تور صربستان ارزان و پر از هیجان و جاذبه های دیدنی است.