موزه نظامی (military museum)

موزه نظامی
اطلاعات جاذبه گردشگری موزه نظامی
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
وب سایت Website
آدرس فارسی بلگراد - صربستان
آدرس انگلیسی Carigradski drum, Beograd, Serbia

توضیحات موزه نظامی صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

موزه نظامی | ویژه تور لحظه آخری صربستان

بلگراد شهری است پر است از اسرار و رازهای جالب !! شهری سرشار از اماکن دیدنی و جذاب . موزه ی نظامی بلگراد از اماکن معروفی است که اگر از آن بازدید نکنید قطعا پشیمان خواهید شد . این موزه ی دیدن در سال 1878 با بیش از 3000 شیء باستانی و تاریخی و مدرن افتتاح شد . 

این اشیا شامل شمشیر ، کلاه یونانی ، کلاه و خنجر ، زره شوالیه ، اسلحه های گرم و لباس و تجهیزات جنگی سربازان سپاه میشد . 

موزه نظامی بلگراد صربستان

این موزه به دستور سرهنگ سوا که وزیر ازتش بود ساخته شد و اولین نمایشگاه دائمی را در سال 1904 در خود دید . زمان برگزاری این نمایشگاه درست همزمان با صدمین سالگرد سالگرد انقلاب صربستان بود و همین امر موجب شد استقبال بینظیر از آن به عمل بیاید . 

تانک موجود در موزه نظامی بلگراد

موزه ی نظامی بلگراد در دیوار های قلعه ی بلگراد قرار گرفته . پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبای بلگراد حتما سری به این مکان دیدنی و باستانی بزنید قطعا پشیمان نخواهید شد و از دیدن اشیای با ارزش آن لذت خواهید برد . ارتش صربستان که قبل ها نام های دیگری داشته بارها ویران شده چه در زمان روم و باستان چه در زمان عثمانی و چه در زمان جنگ های جهانی و حتی بعد از آن در قرن 21 !!!

این ها هم بازمانده ارتش های نابود شده خودی و غیرخودی در این کشور زیبا است. در تور ارزان صربستان شما را به دیدن این موزه جنگی خواهیم برد!