قلعه (Qale'e)

قلعه
اطلاعات جاذبه گردشگری قلعه
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
وب سایت Website
آدرس فارسی بلگراد - صربستان
آدرس انگلیسی belgrade - serbia

توضیحات قلعه صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

قلعه ی بلگراد قلعه ای به شکوه افتخار

بلگراد شهری زیبا در کشور صربستان است که توانسته با صدها جاذبه ی زیبایی که در خود جای داده توریستان بیشماری را به سمت خود جذب کند .  قلعه ی بلگراد یکی از مهمترین و دیدنی ترین جاذبه های شهر است . حتما در تور ارزان صربستان از این ساخته زیبای دست بشریت دیدن نمایید.

قلعه ی بلگراد صربستان

قلعه ی صعب العبور که محل تلاقی رودخانه ی دانوب با ساوا است . قلعه ای که از سال 1979 توسط مجموعه ی فرهنگ و گردشگری کشور صربستان حمایت میشود ! در قرن 2 دژی به عنوان کمپ ارتش در آن جا ساخته شد و تنها دلیل ساخت آن به دلیل موقعیت مکانی منحصر به فرد و مناسب این قلعه بود . پس از مدتی این مکان توسط دشمن تخریب و و به طور مجدد در قرن 6 بنا شد ، که باز هم در عرض کمتر از یک سال به دلیل حمله های مکرر ویران شد و در نهایت در قرن 12 بر روی ویرانه ها قلعه ی بلگراد بر فراز تپه های مرتفع مشرف به شهر ساخته شد و کم کم گسترش یافت و امروزه تبدیل به مکانی دیدنی برای افراد شد . این قلعه واقعا کاربردی بوده و تا همین چند وقت پیش مردم را از سایه جنگ محفوظ می داشته است.

قلعه ی زیبای بلگراد در کشور  رویایی صربستان

بلگراد امروزه مقصدی مهم و توریستی برای افراد بیشماری است که پس از طی روزهای سخت و طاقت فرسایی که داشته توانسته صدها جاذبه را در خود داشته باشد ، بنابراین ممکن است دیدن این مکان فراموشتان شود اما پیشنهاد میکنیم بازدید از این قلعه ی زیبا و منحصر به فرد را در اولویت قرار دهید چرا که میان صدها جاذبه در بلگراد بدون اغراق میتوان گفت این قلعه باشکوه جزء 10 مکان برتر دیدنی در شهر است ، پس فرصت را در تور لحظه آخری صربستان برای دیدنش از دست ندهید .