موزه نیکولا تسلا (Nikola Tesla Museum)

موزه نیکولا تسلا
اطلاعات جاذبه گردشگری موزه نیکولا تسلا
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
وب سایت Website
آدرس فارسی بلگراد - صربستان
آدرس انگلیسی Krunska 51, Beograd 11000, Serbia

توضیحات موزه نیکولا تسلا صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

موزه نیکلاتسلا دانشمند مشهور صربی

بلگراد از مهمترین و بزرگترین مقاصد گردشگری در کشور زیبای صربستان است که فضایی مفرح و شاد را برای توریستان و مردم به وجود آورده . این شهر زیبا سرشار است از جاذبه های دیدنی و طبیعی فراوان که هر توریستی را هیجان زده میکند . اماکنی تاریخی ، فرهنگی و توریستی بیشماری که برای دیدن آنها لحظه شماری میکنند . تور ارزان صربستان محیطی مناسب برای بازدید از موزه های زیبای بلگراد.موزه ی زیبای نیکولا تسلا در بلگراد

موزه ی نیکولا تسلا از اماکن پرطرفدار در این شهر پرجنب و جوش محسوب میشود . موزه ای واقع در یک ویلای مسکونی بینظیر که توسط معمار معروف pragisa brasovan در سال 1927 ساخته شد و با توجه به معماری بینظیر و خاصش جزء اماکن برجسته و زیبای شهر بلگراد قرار گرفت . 

این بنا ابتدا برای اهداف متفاوت و مختلف دیگر استفاده میشد که در نهایت در سال 1952 مکانی برای موزه ی نیکولاتسلا شد !!

زیباترین چشم انداز های بصری و مناظر بکر در صربستان 🏕🏖🏜

در این موزه ی خارق العاده از آثار به جا مانده ی میراث نیکولا محافظت میشود پس قطعا دیدنی خواهد بود ، مخصوصا پس از بازسازی سال 2006 ، در این بازسازی ویژه ، باغی زیبا و خاص را در بام موزه طراحی کرده اند که به وسیله ی یک پنجره شیشه ای بسته میشود . بازسازی ای ویژه که جلوه ای زیبا به موزه بخشیده !!

در این موزه که در بخش مرکزی شهر قرار گرفته بیش از 160000 سند و 2000 کتاب و مجله نیز نگهداری می شود که دیدن هر کدام جذابیتی منحصر به فرد دارد . 

پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبای بلگراد با تور صربستان دیدن این اشیاء با ارزش را از دست ندهید . 

نیکولا تسلا شخصی است که پیشرفت چشم گیری در تکنولوژی داشته و میراث ارزشمندی را برای آیندگان باقی گذاشته !! پیشنهاد میکنیم دیدن این موزه ی جذاب و با ارزش را از دست ندهید .