میدان جمهوری (jomhouri square)

میدان جمهوری
اطلاعات جاذبه گردشگری میدان جمهوری
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
وب سایت Website
آدرس فارسی بلگراد - صربستان
آدرس انگلیسی belgrade - serbia

توضیحات میدان جمهوری صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

میدان جمهوری بلگراد صربستان

شهر بلگراد پایتخت کشور صربستان است که امروزه توانسته مقصد گردشگری محبوبی میان دوستداران طبیعت باشد . شهری سرسبز سرشار از اماکن تاریخی فرهنگی فراوان . این شهر از آن دسته شهر هایی است که توانسته روز به روز بیشتر مورد توجه قرار بگیرد . خیابان های زیبا ، موزه ها و اماکن تاریخی منحصر به فرد ، حیات وحش فوق العاده و جاذبه های مفرح فراوان از دلایلی است که گردشگران بیشماری را به این شهر کشانده . در تور صربستان ما خواهید دید که گردشگران ابتدا دور این میدان جمع می شوند و سپس به سمت جاذبه های گردشگری موردنظر خود می روند.

میدان جمهوری در بلگراد

میدان جمهوری نام یکی از اماکن دیدنی این شهر است . میدانی زیبا در مرکز شهر که به نحوی تلفیقی از گذشته و حال شهر را به رخ میکشد . ساختمان های عمومی معروف فراوان ، موزه ملی ، تئاتر ملی و برج هایی که آسمان را میشکافد از دلایل معروف شدن این میدان است و آن را امروزه تبدیل به یک مکان توریستی کرده !! البته از دلایل اصلی وجود بنای بادبود شاهزاده میخایو سوار بر اسب است که در قرن 19 در این میدان ساخته شد . 

معماری های زیبا ، رستوران های مجلل ، کافه های دنج و منحصر به فرد و فضای سبز اطراف نامی خوش را در بین مردم زنده میکند . 

محله ی beograd دقیقا در جوار میدان جمهوری قرار گرفته . میدانی که در سال 1866 ساختش آغاز و در سال 1869 به پایان رسید . دقیقا در همان زمان که دروازه استانبول تخریب شد میدان ساخته شد ، دروازه ای که از آن برای اعدام افراد استفاده میشد . 

پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبا و دیدنی بلگراد مخصوصا با تور لحظه آخری صربستان حتما از این میدان بی همتا بدون هیچ گونه هزینه ای دیدن کنید و از فضای صمیمی و گرم اش لذت ببرید .