موزه هنرزپتر (Zepter Muzeh)

موزه هنرزپتر
اطلاعات جاذبه گردشگری موزه هنرزپتر
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
وب سایت Website
آدرس فارسی بلگراد - صربستان
آدرس انگلیسی Kneza Mihaila 42, Beograd 11000, Serbia

توضیحات موزه هنرزپتر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

موزه هنرزپتر عصاره هنر اروپا

بلگراد شهری سرسبز و زیبا در قلب کشور بینظیر صربستان است که در چندین سال اخیر با ایجاد و رسیدگی به اماکن توریستی توانسته افراد بیشماری را جذب کند . یکی از این جاذبه های دیدنی در شهر بلگراد موزه هنرزپتر است . موزه ای که چند سال پیش هنوز موسسه ی فرهنگی ای بیش نبود که بعد از گذر زمان به دلیل وجود آثار هنرمندان معروف در آن ، به امر وزارت فرهنگ کشور تبدیل به اولین موزه ی هنر خصوصی صربستان شد و در نهایت در سال 2010 در ساختمانی با شکوه رسما افتتاح شد . در تور ارزان صربستان سری به این موزه زیبا بزنید!

فضای داخلی موزه ی هندزپتر بلگراد

در این موزه تعداد زیادی از آثار هنری افراد جمع آوری شده و به نمایش گذاشته میشود ! آثاری زیبا که دیدن هر کدام لذتی خاص را به شخص منتقل میکند . تور دقیقه نودی صربستان را با این جاذبه دیدنی شگفت انگیز آغاز کنید!

این موزه تنها 3 سال پس از افتتاحش توانست 164 نماینده هنری را در خود متمرکز کند و 400 اثر دیدنی را به نمایش بگذارد ، پس فرصت دیدن این آثار با شکوه را از دست ندهید . هزینه ی ورود به موزه ی هندزپتر بسیار ناچیز است اما دیدن آثار موجود در آن واقعا با ارزش خواهد بود .

در این موزه ثابت شده که تمامی گرایش های هنری ارزشمند و با اهمیت است پس حتما در موقعیتی مناسب از آن دیدن کنید ، چرا که این موزه به عنوان گنجینه ای ارزشمند از آثار تمامی هنرمندان کشور صربستان محسوب میشود . 

این موزه امروزه از بهترین و شلوغ ترین اماکن توریستی در شهر منحصر به فرد بلگراد است و توانسته با اراده ی امکانات و خدمات ویژه به مکان مهمی در شهر تبدیل شود ، پس در تور بلگراد و سفر به شهر زیبای صربستان بازدید از این مکان را ازدست ندهید .