رودخانه دانوب (Danube River )

رودخانه دانوب
اطلاعات جاذبه گردشگری رودخانه دانوب
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
وب سایت Website
آدرس فارسی بلگراد - صربستان
آدرس انگلیسی belgrad - serbia

توضیحات رودخانه دانوب صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

رودخانه دانوب میراث اروپا برای صربستان

صربستان کشوری که همچون الماسی در قلب قاره ی اروپا می درخشد و با شهر های دیدنی اش و صدها جاذبه ی فراوانی که در دل خودش گنجانده توانسته توجه عده ی بیشماری را به خود جذب کند . مطمئن باشید در تور ارزان صربستان این رودخانه را خواهید دید!رودخانه ی زیبای دانوب در شهر زیبای بلگراد

یکی از جاذبه های دیدنی و منحصر به فرد شهر رودخانه ی دانوب است ، این رودخانه ی زیبا و پر آب در واقع از مرزهای طولانی امپراتوری رم بوده ، اما امروزه از 10 کشور عبور میکند . رودخانه ی دانوب بعد از عبور از مرزهای جنوب شرقی آلمان و اسلواکی ، اتریش ، صربستان ، کرواسی ، رومانی ، بلغارستان ، مولداوی و اکراین در نهایت وارد دریای سیاه میشود . درواقع شهر زیبای بلگراد تنها شهری است که رودخانه ی دانوب در آن با ساوا تلاقی میکند . رودخانه ای تاریخی که شاهد ماجراهای فراوانی در طول تاریخ بلگراد بوده است.

نام این رودخانه ی زیبا ، آهنگساز معروف را یادآور همه میشود ، او آهنگی به نام این رودخانه ساخت که بعد ها میان مردم بسیار معروف شد !! 

رودخانه ی دانوب با طول حدود 600 کیلومتر در قسمت شمالی صربستان قرار گرفته ، پس فرصت دیدن آن را در این شهر زیبا از دست ندهید .البته زیبایی رودخانه ی دانوب در خطر است چرا که صید بی رویه ی ماهی ، فعالیت های کشاورزی و مدیریت غلط و نادرست فاضلاب باعث شده آب آن آلوده شود و در معرض خطر قرار بگیرد ! البته با این وجود هنوز زیباییش را از دست نداده و شما به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای میتوانید از رودخانه ی زیبای دانوب دیدن کنید و از هوای خوش لذت ببرید . عصرهای بلگراد می توانید هزاران جوان و عاشق را کنار این رودخانه پیدا کنید که در کنار هم غروب آفتاب را تماشا می کنند و چشم به آینده دوخته اند!

پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبای بلگراد با تورلحظه آخری صربستان حتما از این رودخانه دیدن کنید .