باغ وحش (Zoo)

باغ وحش
اطلاعات جاذبه گردشگری باغ وحش
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
وب سایت Website
آدرس فارسی بلگراد - صربستان
آدرس انگلیسی Mali Kalemegdan 8, Beograd 11000, Serbia

توضیحات باغ وحش صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

باغ وحش صربستان با حیوانات فراوان

بلگراد شهری زیبا و سرشار از اماکن دیدنی در کشور جذاب صربستان است . شهری فراتر از انتظار که بازدید از آن قطعا همه را غافلگیر خواهد کرد .باغ وحشی مهیج در شهر بلگراد وجود دارد که از آن به عنوان امیدواری نیز یاد میشود . گونه های آبی در باغ وحش بلگراد این باغ وحش با 3.5 هکتار در منطقه ی کاله مگدان واقع شد ، اما امروزه مساحت آن به 14 هکتار افزایش یافت . جنگ جهانی دوم باعث خسارت های فراوانی به این منطقه شد و همین امر موجب شد بسیاری از حیوانات باغ وحش نابود شوند . از آن زمان بود که رسیدگی به باغ وحش از سر گرفته شد . 

باغ وحش بلگراد در واقع از قدیمی ترین باغ وحش های اروپاست ، پس از اهمیت زیادی برخوردار است . در باغ وحش بلگراد بیش از 2000 نوع حیوان و 270 گونه جانوری وجود دارد که هر کدام جذابیتی خاص دارد . اگر به همراه خانواده و فرزندانتان به این شهر زیبا سفر کرده اید ، باغ وحش بلگراد از بهترین مکان ها برای تفریح خواهد بود چرا که جذابیت های فراوانی برای همه به خصوص کودکان دارد . پس بازدید از این باغ وحش را از دست ندهید . البته باید یاد آور شویم برای بازدید از این مکان بیش از 2 ساعت زمان بگذارید تا بدون عجله و راحت بتوانید از تمامی باغ دیدن کنید . بهترین زمان برای بازدید 5 شنبه است ، پس در انتخاب روز رفتنتان بسیار دقت کنید . باغ وحش همه روزه از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر آماده ی بازدید است . 

  حیوانات زیبای باغ وحش بلگراد

فروشگاه ها و غرفه های فراوانی در باغ وحش وجود دارد که اجناس بسیار زیبا و مناسبی دارد که بهترین انتخاب برای خرید سوغاتی است . البته در باغ وحش بلگراد اصلا نباید نگران خورد و خوراکتان باشید چرا که رستوران و کافی شاپ های دنج و کوچکی در باغ وحش است که غذاها و نوشیدنی هایی متفاوت را با قیمت هایی مناسب عرضه میکند و مطمئنا بعد از یک پیاده روی طولانی جهت بازدید از باغ وحش ، رفتن به این رستوران ها و خوردن غذایی لذیذ قطعا خاطره انگیز خواهد بود . 

شیر های سفید و ببرهای سفید کمیاب از حیواناتی ناب است که دیدن آن ها بسیار هیجان انگیز خواهد بود . 

پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبای بلگراد در صربستان حتما سری به این باغ وحش مفرح و مهیج بزنید و ساعاتی خوش را برای خود و همراهانتان رقم بزنید !!