جزیره ی آدا سیگانلیا (Ada Ciganlija)

جزیره ی آدا سیگانلیا
اطلاعات جاذبه گردشگری جزیره ی آدا سیگانلیا
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
وب سایت Website
آدرس فارسی بلگراد - صربستان
آدرس انگلیسی Belgrade- Serbia

توضیحات جزیره ی آدا سیگانلیا صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

جزیره ی آدا سیگانلیا جزیره ای بین دو شاخ یک رودخانه!

بلگراد پایتخت کشور زیبای صربستان به معنای سفید است . شهری مملو از اماکن تاریخی ، تفریحی و گردشگری فراوان که توانسته در سال های اخیر طرفداران فراوانی را جذب کند . مخصوصا در فصل های تابستان و بهار ، چرا که قدم زدن میان خیابان های سرسبز و بی همتای این شهر بسیار لذت بخش و خاطره انگیز خواهد بود ! شهر بلگراد شهری پر جنب و جوش و فعال که با تاریکی هوا همه ی این فعالیت ها به خواب فرو میروند ! 

نمایی از جزیره ی آدا سیگانلیا در شهر زیبای بلگراد

جزیره ی آدا سیگانلیا مکانی مفرح و تفریحی در این شهر است . مکانی شاد و مهیج که برنامه های مناسبی را برایتان در نظر گرفته !! جزیره ی آدا سیگانلیا در اصل رودخانه ای بوده که بعد ها تبدیل به یک جزیره شد . تور ارزان صربستان پکیجیست که می توانید در دل شهر به یک جزیره بروید!

طی دهه ی اخیر این جزیره تغییرات شگفت انگیزی داشته و امروزه توانسته از بهترین اماکن توریستی گردشگری شهر باشد . با آغاز فصل تابستان در شهر بلگراد هزاران هزار نفر برای بازدید از این جزیره روزها وقت میگذارند ، چرا که جزیره ی آدا سیگانلیا سرشار است از اماکن تفریحی و شاد فراوان که هر چقدر در آن جا وقت بگذارید باز هم کم است . 

جزیره ی آدا سیگانلیا از آن دسته اماکنی است که محبوبیت خاصی میان مردم دارد و همین امر موجب شده حتی افرادی که این مکان را نمیشناسند دیدن آن برایشان جذاب شود . نمایی زیبا از جزیره ی آدا سیگانلیا در بلگراد

رستوران های مجلل و لوکس ، باغ های سرسبز و مملو از درختان زیبا و سر به فلک کشیده ، استخر های سرباز لاکچری برای شنا و حمام آفتاب و ده ها جاذبه ی دیگر در دل این جزیره برای استفاده ی بازدید کنندگان نهفته است . فرض کنید در وسط تهران یک رودخانه باشد و در میان آن یک جزیره! و شما ناهار را در داخل جزیره و در کنار آب تجربه کنید! واقعا شگفت انگیز است!

ساحل زیبای این جزیره با منظره ای فوق العاده زیبا و شگفت انگیز پذیرای شما خواهد بود . همچنین میتوانید هنگام شب برای پیاده روی به این ساحل زیبا بروید و برای صرف شام از رستوران های اطراف استفاده کنید و از غذاهای لذیذش نهایت لذت را ببرید .

البته اگر به دریا و ورزش های آبی علاقه مندید ، ما قایق سواری و بازی های هیجان انگیز آبی را پیشنهاد میکنیم .

پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبای بلگراد با تور صربستان ارزان ما بازدید از این جزیره ی زیبا را در اولویت قرار دهید ، البته باید یادآور شویم که امکانات لازم جهت اقامت در آن نیز برایتان فراهم خواهد شد .