پارک کاله مگدان (Kalemegdan Park)

پارک کاله مگدان
اطلاعات جاذبه گردشگری پارک کاله مگدان
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
وب سایت Website
آدرس فارسی بلگراد - صربستان
آدرس انگلیسی Kalemegdan bb 11000, Beograd, Serbia

توضیحات پارک کاله مگدان صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

پارک کاله مگدان, سبزترین پارک بلگراد

بلگراد شهری زیبا در کشور صربستان است که در فصل های بهار و تابستان مقصدی هیجان انگیز برای هزاران هزار توریستی محسوب میشود که به آن جا سفر میکنند . گردشگرانی که در پارک ها و خیابان های عریض شهر قدم میزنند و از تماشای زندگی پر جنب و جوش و فعال صربی ها لذت میبرند . در تور ارزان صربستان شما را برای داشتن اوقات آرامش بخش به این پارک زیبا می بریم!

شهر بلگراد که پایتخت کشور نیز محسوب میشود با اماکن و جاذبه های توریستی گردشگری فراوانش باعث جذب عده ی فراوانی در 6 ماه اول سال شده است ! پارک کاله مگدان در قسمت شمالی شهر بلگراد قرار گرفته . پارک زیبای کاله مگدان بلگراد در صربستان این پارک قدیمی و مفرح از جاذبه های ارزشمند و اصلی شهر محسوب میشود که روزانه میزبان عده ای فراوان اعم از توریستان و گردشگران و مردم عادی است . قدمت این پارک به سال 1870 برمی گردد پس بازدید از آن قطعا هیجان انگیز خواهد بود . فضایی سبز و وسیع سرشار از درختان و بناهای تاریخی فراوان و مسیرهای سرسبز و پرپیچ و خم که پیاده روی در آن بسیار لذت بخش خواهد بود و در نهایت شما را به جنگلی بزرگ خواهند رساند .  

در این پارک تفریحات فراوانی برایتان در نظر گرفته شده است . فعالیت های ورزشی مهیج و فعالیت های فرهنگی بخشی از برنامه های مفرح کاله مگدان است . پارک کاله مگدان تنها پارکی است که به دستور شاهزاده میهانلو اوبرینوویچ ساخته شد . 

این شاهزاده در سال 1867 دستور ساخت را صادر کرد و در نهایت در سال 1890 ساختش تکمیل و توسعه داده شد . از طرفی پارک در مکانی مناسب در بالای صخره ای قرار گرفته که با ایستادن در آن به تمامی سطح شهر تسلط خواهید داشت ، از طرفی این پارک در محل تلاقی دو رودخانه معروف شهر ساوا و دانوب قرار گرفته و همین امر یکی از دلایل اصلی برای جذب گردشگران است . 

اگر در سفر به شهر زیبای بلگراد قصد بازدید از این پارک سرسبز و مفرح را داشتید به راحتی میتوانید با تراموا یا اتوبوس خودتان را به این پارک برسانید . البته تورهایی نیز دایر هستند که شما را به بازدید از این پارک میبرند . این تور ها برای بردن مسافرانشان از قطارهای کوچک شهری کمک میگیرند . تور صربستان لحظه آخری هورگشت پارس همانا وسیله ایست برای رسیدن شما به مقاصد آرزوهایتان!

پیشنهاد میکنیم در سفر به این شهر زیبا حتما از این پارک سرسبز دیدن کنید چرا که مکانی مناسب و ایده آل برای یک پیک نیک خانوادگی مفرح است . پس فرصت را از دست ندهید !!!