معبد بهشت و جهنم (Hell and Heaven Chin Swee Temple)

معبد بهشت و جهنم
اطلاعات جاذبه گردشگری معبد بهشت و جهنم
شهر تور ارزان کوالالامپور مالزی
وب سایت Website
آدرس فارسی کوالالامپور - مالزی
آدرس انگلیسی kuala lumpur - malaysia

توضیحات معبد بهشت و جهنم تور ارزان کوالالامپور مالزی

معبد بهشت و جهنم  Hell and Heaven Chin Swee Temple

کوالالامپور شهری پر جنب و جوش و فعال است که  در کشور سرسبز مالزی قرار گرفته . این شهر یکی از بهترین و دیدنی ترین شهرها برای سفر است ، پس سعی کنید برای سفر این شهر زیبا را در اولویت قرار دهید چرا که با جاذبه های فراوانش قطعا شما را غافلگیر خواهد کرد . نمایی از معبد بهشت و جهنم در کوالالامپور مالزی

یکی از جاذبه های دیدنی و زیبای این شهر سرسبز معبد بهشت و جهنم است که بر فراز کوهی زیبا قرار گرفته . این مکان ، مکانی مقدس است که افراد بومی شهر غسل ، تطهیر ، هدیه های مختلف اعم از پول ، گل و هر آنچه دوست داشته باشند را به این معبد پیشکش میکنند . 

نام آن را بهشت و جهنم نهاده اند به دلیل اینکه مجسمه هایی زیبا در این مکان قرار گرفته که اسم گناهان و عذاب مخصوص هر گناه روی آن نوشته شده است . این مکان بیشتر به عنوان عبادتگاه چینیان معروف است و همه ی مردم اعم از بزرگسالان و کودکان در مقابل خدایان سنگی این معبد سجده میکنند و به آنها احترام میگذارند . تور ارزان مالزی بدون دیدن این معابد تکمیل نمی گردد.

نقاشی ها و مجسمه هایی زیبا و خاص نیز در این معبد قرار گرفته که بیشتر از قبل آن را متعلق به چینیان میکند . زوج های جوانی هستند که در این مکان زندگیشان را آغاز کرده اند و از فضای زیبا و معنوی آن لذت برده اند . چندین تالار لوکس با سقف هایی از طلا ساخته شده و مملو فانوس های روشن و پرنور در این معبد وجود دارد . مسجد هایی زیبا در این تالار ها قرار گرفته که خدایان را در آن ها ساخته اند . این مکان ، مکانی مقدس و معنوی است که حسی شیرین را به فرد منتفل میکند .

زیر زمینی در این معبد وجود دارد که محوطه ای یزرگ در آن ساخته شده که معازه ها و فروشگاه های آنتیکی دارد . شما میتوانید اجناس دستی فراوانی را در این فروشگاه ها مشاهده کنید . اجناسی زیبا که با زحمتی فراوان ساخته شده و میتوانید آن ها را به عنوان یادبودی از سفرتان خریداری کنید . 

این معبد زیبا و معروف از مهمترین جاذبه های شهر زیبای کوالالامپور است . پیشنهاد میکنیم حتما بازدید از این مکان زیبا را در اولویت قرار دهید .