پارک ملی (Melli Park)

پارک ملی
اطلاعات جاذبه گردشگری پارک ملی
شهر تور ارزان کوالالامپور مالزی
وب سایت
آدرس فارسی کوالالامپور - مالزی
آدرس انگلیسی kualalumpur - malaysia

توضیحات پارک ملی تور ارزان کوالالامپور مالزی

پارک ملی 

نام مالزی و کوالالامپور قطعا به گوش همه خورده است . مالزی کشوری مسلمان است که سفر به آن برای ایرانیان بسیار هیجان انگیز است . شما با سفر به این کشور زیبا گویی به 5 کشور سفر کرده اید !! چرا که جمعیت مالزی و در راس آن شهر کوالالامپور را قومیت های چینی ، هندی و مالیایی تشکیل میدهند . کوالالامپور از شهرهایی است که مملو از جاذبه های گردشگری است و شما میتوانید در آنجا از محله ی هندی ها ، دهکده های فرانسوی و ژاپنی و صدها جاذبه ی دیگر دیدن کنید و سفری هیجان انگیز را تجربه کنید . از آن جهت میگوییم هیجان انگیز ، چرا که در هر مکانی که بروید تازگی خاصی را حس میکنید و به هیچ عنوان از دیدن اماکن و جاذبه های شهر خسته نخواهید شد . پارک ملی کوالالامپور مالزی

پارک ملی یا به عبارتی جنگل ملی کوالالامپور از جاذبه های طبیعی و بسیار زیبای شهر کوالالامپور محسوب میشود که قبلا در سال های 1938 و 1939 آن را به پارک ملی جورج شاه میشناختند . این پارک که دارای وسعت 4400 کیلومتر است پس از مستقل شدن کشور مالزی به نام امروزی اش دست یافت . 

این پارک زیبا و سرسبز که از بزرگترین جاذبه های گردشگری است در سه ایالت مالزی گسترده شده است اما بخش بیشتر آن در ایالت پاهنگ قرار گرفته . 

جنگلی سبز و طبیعی که امروزه به پارک ملی تبدیل شده فضایی مناسب و آرام برای استراحت باشد مخصوصا از زمانی که اقامتگاه هایی مناسب و متنوع در این پارک قرار داده اند . شما میتوانید همزمان در گردش و تفریح به صدای دلنشین آب رودخانه ی تالمان گوش فرا دهید .چرا که این رودخانه از میان درختان پارک عبور میکند و صدای گوش نوازی را در میان درختان و هیاهوی نسیم خنک ایجاد میکند . در این رودخانه همچنین ماهی های نایابی وجود دارد که دیدن آن جذابیتی خاص برای افراد دارد . ببر هندی و چینی ، کرگدن های کمیاب و برخی پستانداران کمیاب دیگر نیز در این پاک زندگی میکنند . در کل شما جاذبه های زیستی و زمین شناسی جدید ، متنوع و مختلفی را در این محدوده مشاهده خواهید کرد . پاک هیجان انگیز ملی در کوالالامپور مالزی

یکی دیگر از جاذبه های این جنگل پل معلق است که به نوبه ی خودش خیلی هیجان انگیز است . دیدن جنگل های انبوه وسرسبز گرمسیری در این پارک بسیار جذاب خواهد بود . این مکان از جمله مکان هایی است که هر چه بیشتر از قدمت آن میگذرد بیشتر به جذابیتش افزوده میشود و افراد بیشتری را به خود جذب میکند . 

خیلی نادر است که کسی به شهر سرسبز کوالالامپور سفر کند اما از این مکان دیدنی ، دیدن نکند . عده ای هم برای عکاسی و فیلم برداری به این پارک می آیند اما با جواز !! چرا که عکاسی بدون جواز در این پارک ممنوع است . این پارک زیبا و دل ربا از جمله اماکنی است که دیدن آن در شهر کوالالامپور واجب است !! 

حتما در سفر خود به شهر زیبای کوالالامپور این پارک سرسبز و مفرح را در اولویت قرار دهید .