پارک آبی سان وی (Sunway Lagoon)

پارک آبی سان وی
اطلاعات جاذبه گردشگری پارک آبی سان وی
شهر تور ارزان کوالالامپور مالزی
وب سایت Website
آدرس فارسی مالزی- کوآلالامپور
آدرس انگلیسی Menara Genesis, 33, Jalan Sultan Ismail, Bukit Bintang, 50250 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia

توضیحات پارک آبی سان وی تور ارزان کوالالامپور مالزی

یکی از زیبا ترین و لذت بخش ترین پارک های آبی جهان در کنار شهر کوالالامپور واقع شده است. این پارک دارای فضایی سر سبز و ساحل های شنی مصنوعی و سبک معماری مصری جالب توجهی نیز می باشد. وجود یک مرکز خرید بزرگ که ساختاری همانند مصر باستان دارد باعث جلب توریست های فراوانی نیز می شود. علاوه بر مرکز خرید و فضاهای زیبا، این مجموعه دارای باغ وحش، استخر موج، رودخانه ی خروشان و سرسره های بزرگ آبی و پل چوبی با عرض کم تر از یک متر و طولی حدود ۲ کیلو متر، زیر گذر ها و تونل ها و آبشار های مصنوعی، موزه ی سنگ های گوناگون، شهر بازی و... می باشد. یکی از جالب ترین وسایل این پارک، پل معلق با ارتفاع ۴۲۸ متر می باشد که توجه هر بازدید کننده را به خود جلب می کند و شاید هم در ذهن خود خواهان غلبه بر ترس و استفاده از این پل را بکند. در دو سمت این پارک زیبا دو قلعه وجود دارد که بین آن ها پلی طنابی با کفپوش های چوبی قرار گرفته است. عبور از روی این پل می تواند واقعاً جذاب و دیدنی باشد، البته با توجه به مناظره دریاچه ها و استخرهای زیبا که در زیر پای بازدیدکنندگان واقع شده این زیبایی دوچندان نیز می شود. در این مجموعه ی زیبا که همه نوع سرگرمی برای تمامی سنین، وجود دارد، یک سرگرمی خاص به چشم می خورد و آن این است که مردان و زنان با لباس های زیبا ی سرخپوستی  و رنگ آمیزی صورت و گرفتن نیزه در دست کنار هر بازدیدکننده ی متقاضی قرار می گیرد و عکس یادگاری را با آنان می اندازد.

با توجه به مطالب ذکر شده در بالا می توان به راحتی دریافت که گذراندن یک روز در این پارک آبی می تواند سرشار از انرژی، ورزش و خاطره باشد. مجموع این سرگرمی ها می تواند توریست ها را از سراسر جهان جذب کرده و یا شاید آنان را برای چندمین بار مهمان خود سازد.