باغ وحش دوزیت (Dusit Zoo)

باغ وحش دوزیت
اطلاعات جاذبه گردشگری باغ وحش دوزیت
شهر بانکوک | تور ارزان بانکوک تایلند
وب سایت
آدرس فارسی تایلند-بانکوک
آدرس انگلیسی phuket - thailand

توضیحات باغ وحش دوزیت بانکوک | تور ارزان بانکوک تایلند

 دنیای حیوانات بسیار جالب و دیدنیست. همه ی گروه های سنی از اینکه بتوانند در میان محل زندگی حیوانات قدم بزنند و از نزدیک آنها را ببینند حس خوشایندی پیدا میکنند. از نزدیک دیدن برخی حیوانات که تنها عکس ها و فیلم هایشان را دیده ایم بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

شما با سفر به تایلند و شهر بی نظیر و زیبای بانکوک، میتوانید به باغ وحش دوزیت بروید و قدم در دنیای حیوانات بگذارید. دوزیت، بزرگترین و تنها باغ وحش در تایلند میباشد و با جمع آوری گونه های متنوع و زیاد حیوانات توانسته مجموعه ای فوق العاده را در معرض نمایش بگذارد.

باغ وحش دوزیت، که یکی از کاملترین مجموعه های حیات وحش در تایلند است، فضایی مناسب را برای زیست حیوانات ایجاد کرده و جنگل و محیط زیستشان را به خوبی بازسازی کرده است. در این باغ وحش، بیش از هزارو ششصد گونه حیوانی وجود دارد.

باغ وحش دوزیت، حدود شصت سال است که از حیوانات نگهداری میکند و سالانه توریست ها و گردشگران بسیاری را به سوی خود میکشاند. در قسمت های مختلف این باغ وحش گونه های مختلفی نگهداری میشود. در قسمتی شترمرغ – گورخر – زرافه – فیل و اسب وجود دارد که در بخشی از آن کودکان میتوانند بر آنها سوار شوند و لذت ببرند.

حیوانات کمیابی مثل  پنگوئن، شتر و کانگارو هم در باغ وحش دوزیت نگهداری میشوند که با دیدن آن ها بسیار شگفت زده میشوید. ببر بنگال و غزال نیز در کنار گونه های متفاوتی مانند تمساح ها – شیر و ببر – میمون ها و پانداها هستند که میتوانید از آنها بازدید کنید.

ترامواهایی که در سراسر باغ وحش هستند شما را به قسمت های مختلف میبرند تا بتوانید به راحتی از تمام بخش های باغ وحش دوزیت بازدید کنید و هیجان بی اندازه ای را تجربه کنید. دریاچه ای که در میان این مجموعه وجود دارد با انواع قایق های پدالی و پارویی این امکان را برای شما فراهم میکند تا بر روی دریاچه شناور شوید و از محیط و فضای بی نظیری که در آن قرار دارید نهایت لذت را ببرید.

در کنار بازدید از حیوانات باغ وحش، قسمتی برای کودکان در نظر گرفته شده تا بتوانند در آنجا نقاشی کنند و اوقات خوشی را بگذرانند. فضاهای تمیز و مشخصی هم برای پیک نیک خانواده ها درست شده است تا بتوانید خوش بگذرانید. رستوران ها و فست فودهایی که در باغ وحش است نیز برای رفاه گردشگران در نظر گرفته شده و میتوانید غذاهای دلخواهتان را نوش جان کنید و خستگی گردش در باغ وحش بزرگ دوزیت را از تن به در کنید.

جالب ترین قسمت این باغ وحش اینست که شما میتوانید زندگی شبانه حیوانات را نیز از نزدیک ببینید. در شب هم شما میتوانید از باغ وحش دیدن کنید و خفاش ها و جوجه تیغی ها را نیز ببینید. حیوانات بسیاری در باغ وحش دوزیت هستند که از دیدن آنها ذوق زده خواهید شد، حیواناتی چون: فلامینگو - فیل - اسب آبی - آهو و پلنگ. شما روز فوق العاده ای را با گشت و گذار در دوزیت میتوانید سپری کنید و عکسهای جالبی بگیرید.

قطعا بازدید از چنین باغ وحش بزرگ و زیبایی که گونه های متنوع و بی نظیری از حیوانات را در خود گنجانده بسیار هیجان انگیز است و تجربه ایست که میتوانید بدست آورید و در خاطرات سفرتان از آن یاد کنید.  

Web Analytics