بازار شناور روی آب (floating market)

بازار شناور روی آب
اطلاعات جاذبه گردشگری بازار شناور روی آب
شهر بانکوک | تور ارزان بانکوک
وب سایت
آدرس فارسی تایلند-بانکوک
آدرس انگلیسی bangkok-thailand

توضیحات بازار شناور روی آب بانکوک | تور ارزان بانکوک

 در سال 1868، پادشاه رامای چهارم، دستور داد برای سهولت در سفرهای آبی بین شهرهای تایلند، کانال آبی ساخته شود. در شهر بانکوک این کانال آب تبدیل به بازاری زیبا و پرطرفدار شده است.

بازار شناور بانکوک

بازار شناور بر روی آبهای کانال شهر بانکوک، یکی از جاذبه های گردشگری این شهر محسوب میشود و تمام گردشگران و توریست ها با سفر به بانکوک حتما به دیدن این بازار جذاب میروند. قایق های بیشماری را زن های محلی تایلند بر روی آب شناور میکنند و میوه ها و سبزیجات رنگارنگ را برای فروش عرضه میکنند.

این کانال آب که در 80 کیلومتری جنوب غربی بانکوک وجود دارد در ساعات شش تا یازده صبح، شلوغ ترین زمان خود را میگذراند و اکثر مردم در این محدوده زمانی به این بازارهای شناور میروند و خریدهای روزانه خود را انجام میدهند. پس به توریست ها پیشنهاد میشود در این زمان برای بازدید از بازارهای شناور بروند و با نحوه خرید و فروش سنتی کالاها در بانکوک آشنا شوند.

میوه ها و سبزیجات رنگارنگ در کنار قایق هایی که گل های زیبا و رنگین را برای فروش عرضه میکنند، صحنه ی بی نظیری را به تصویر میکشد که از دیدن آن سر ذوق خواهید آمد. با سفر به بانکوک حتما در میان مردم و زندگی روزمره شان قدم بزنید و با شور و حال زندگیشان آشنا شوید. این بازار های شناور، شما را با خرید و فروش سنتی مردم بانکوک آشنا میکند و میتوانید این صحنه های زیبا را تماشا کنید و عکس های رنگارنگی بیاندازید. 

 

Web Analytics