خانه مقدس حقیقت (Sanctuary of Truth)

خانه مقدس حقیقت
اطلاعات جاذبه گردشگری خانه مقدس حقیقت
شهر پاتایا | تور ارزان پاتایا
وب سایت
آدرس فارسی تایلند - پاتایا
آدرس انگلیسی pattaya - thailand

توضیحات خانه مقدس حقیقت پاتایا | تور ارزان پاتایا

بنایی شگفت انگیز در تایلند که با ابهت و زیبایی اش خودنمایی میکند، در شمال پاتایا ساخته شده است. این بنای عظیم چوبی که خانه مقدس حقیقت نام دارد، بلندترین نقطه آن ارتفاعی برابر یکصدو پنج متر دارد و با الهام از هندوها و بوداها ساخته شده است و در چهار گوشه آن برج هایی وجود دارد که کنده کاریها و حکاکی هایی بر اساس افسانه های هند – کامبوج – تایلند و چین وجود دارد.

معماری خاص و باشکوه خانه مقدس حقیقت چنان هنرمندانه است، که این بنا را در برابر تغییرات آب و هوایی ، باد ، آب و نور آفتاب مقاوم کرده است.  به گونه ای که با گذر سال ها همچنان سالم و پابرجاست. هنر و خلاقیت تایلند قدیم در گوشه _ گوشه ی این خانه مقدس به چشم میخورد. مجسمه های زیبا و کنده کاری های ظریف روی چوب، از تزئینات خانه مقدس حقیقت است که عظمت آن را بیشتر کرده و جلوه ای منحصر به فرد به آن بخشیده است.

خانه مقدس حقیقت پاتایا

این معبد بزرگ که از چوب ساخته شده است، در کنار دریا قرار گرفته و منظره فوق العاده ای را به تصویر میکشد. ساخت این معبد توسط میلیونر تایلندی بنام ویریافانت، که بسیار علاقمند به حفظ و نشر تاریخ و فرهنگ تایلند بود، انجام شد. با بازدید از این معبد شما با فلسفه های شرقی و تاریخ کهن تایلند آشنا میشوید. این جاذبه گردشگری توریست ها را با فرهنگ و تاریخ و تمدن تایلند آشنا میکند. 

قطعا بازدید از این معبد که پر از عجایب است ، حیرت انگیز بوده و از دیدن آن لذت خواهید برد. با سفر به پاتایا حتما از خانه مقدس حقیقت که از مهمترین جاذبه های گردشگری پاتایا میباشد دیدن کنید.