معبد مدرن وانسانگ وارارام (Wat Yansangwararam)

معبد مدرن وانسانگ وارارام
اطلاعات جاذبه گردشگری معبد مدرن وانسانگ وارارام
شهر پاتایا | تور ارزان پاتایا
وب سایت
آدرس فارسی تایلند - پاتایا
آدرس انگلیسی pattaya - thailand

توضیحات معبد مدرن وانسانگ وارارام پاتایا | تور ارزان پاتایا

تایلند که به کشور هزار معبدی معروف است، معابد فوق العاده و عجیبی را در خود گنجانده است و پاتایا نیز تعداد زیادی از معابد گوناگون و جالب را در بر دارد که گردشگران بسیاری را به سوی خود میکشاند.  

یکی از این معابد زیبا معبد وانسانگ وارارام است. این معبد که معماری مدرن و باشکوهی مانند معابد هند، ژاپن و چین دارد در جنوب پاتایا قرار گرفته است. در میان تمام معابدی که در تایلند و پاتایا وجود دارند، معروف ترین و مهمترین آنها معبد مدرن وانسانگ وارارام است.

این معبد که پرطرفدارترین جاذبه گردشگری در پاتایا است در نزدیکی باغ نانگ نوچ و کوه بودا قرار دارد و منظره بی نظیری را در برابر دیدگان توریست ها به تصویر میکشد.

معبد وانسانگ وارارم

حس خوشایندی که در درون این معبد وجود دارد روح هرانسانی را لبریز از آرامش میکند و بهترین مکان برای مدیتیشن میباشد. این ارامش که سرچشمه اش خدایان هستند، شما را وادار میکند تا مدت ها در معبد وانسانگ وارارام بمانید.

این معبد در سال 1976 ساخته شده است و فضای فوق العاده زیبایی دارد. نمای بیرونی معبد و داخل آن چنان باشکوه است که نظر همه را جلب میکند. همین امر باعث شده معبد وانسانگ وارارا یکی از مهمترین معابد تایلند باشد و سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از آن بیایند.

 در معبد وانسانگ کلاس های یوگا و مدیتیشن برگزار میشود که میتوانید در آنها شرکت کنید و ریلکس شوید و تجربه تازه ای را کسب کنید.

اطراف این معبد پوشیده از طبیعتی سبز و چشم نواز است که از گذراندن اوقاتتان در آنجا لذت خواهید برد.

برای بازدید از این معبد به یاد داشته باشید که باید لباس پوشیده بر تنتان باشد و پاها و شانه هایتان را حتما بپوشانید. بدون شک بازدید از معبد وانسانگ بسیار حیرت انگیز است و از آن خوشتان می آید. پس جزء بازدیدهایتان در پاتایا حتما بازدید از معبد وانسانگ وارارا را بگنجانید.