دنیای زیر آب (Under Water World)

دنیای زیر آب
اطلاعات جاذبه گردشگری دنیای زیر آب
شهر پاتایا | تور ارزان پاتایا
وب سایت
آدرس فارسی تایلند - پاتایا
آدرس انگلیسی pattaya - thailand

توضیحات دنیای زیر آب پاتایا | تور ارزان پاتایا

بازدید از آکواریوم و گشت و گذار در دنیای زیر آب بسیار شگفت انگیز و جالب است. همه گروههای سنی قطعا از این بازدید به وجد می آیند. 

با سفر به پاتایا میتوانید به بزرگترین آکواریوم جهان سری بزنید و تجربه ای بی نظیر را کسب کنید. این آکواریوم ظرفیتی برابر 3.8 میلیون لیتر آب دارد و پنج هزار آبزی را در خود گنجانده است. 

این آکواریوم در جنوب پاتایا قرار دارد و یکی از جاذبه های گردشگری پربازدید در پاتایا به حساب می آید. شما میتوانید به هنگام بازدید دنیای زیر آب، برخی آبزیان را لمس کنید و از نزدیک هیجان تکرار نشدنی را تجربه کنید. لمس پوست لاک پشت، خرچنگ، ستاره دریایی و سفره ماهی بسیار جالب و دوست داشتنی خواهد بود. تونل شیشه ای این آکواریوم آغاز سفر شما به  دنیای زیر آب میباشد. با عبور از این تونل، شما میتوانید بیش از دویست گونه متفاوت از جانوران و آبزیان را ببینید.

آکواریوم پاتایا

مرجان ها- صخره های رنگی - شقایق های دریایی در کنار ماهی های رنگارنگ و زیبا صحنه فوق العاده را به تصویر میکشند. تماشای کوسه که با ابهت در میان آبها شنا میکند شما را به هیجان می اندازد. جستجوی دنیای نامعلوم زیر آب چنان حیرت انگیز است که ساعت ها وقت خود را در این آکواریوم خواهید گذراند. بعد از گذر از تونل، شما به جایی میرسید که میتوانید ببینید چگونه به آبزیان غذا میدهند. این صحنه برای همه مخصوصا کودکان بسیار جالب و دیدنی است.  

با سفر به تایلند و شهر زیبای پاتایا، حتما به دنیای زیر آب بروید و عجایب آن را از نزدیک ببینید. 

Web Analytics