مینی سیام (Mini Siam)

مینی سیام
اطلاعات جاذبه گردشگری مینی سیام
شهر پاتایا | تور ارزان پاتایا
وب سایت
آدرس فارسی تایلند - پاتایا
آدرس انگلیسی pattaya - thailand

توضیحات مینی سیام پاتایا | تور ارزان پاتایا

با سفر به کشور تایلند و شهر زیبای پاتایا، میتوانید در مینی سیام از تمام جاذبه های گردشگری دنیا بازدید کنید. در مینی سیام، مجموعه مینیاتوری و فوق العاده ای از معروف ترین جاذبه های دیدنی کشورهای مختلف گردآوری شده است.

تمام آثار باستانی در مقیاس کوچک و توسط هنرمندان تایلندی ساخته شده اند و در مینی سیام قرار گرفته اند. سیام نام قدیمی تایلند است و مینی سیام به معنای تایلند کوچک میباشد. ماکت ها در مسیری قرار گرفته اند که مبایست از ابتدا تمام آنها را مشاهده کنید و برای دیدن دوباره برخی آثار نمیتوانید به عقب برگردید و باید از اول دوباره همه آنها ببینید. ماکت ها در فضای سبز و زیبایی قرار گرفته اند که جذابیت آنها را بیشتر کرده است.

هنرمندان زبردست و ماهر تایلندی بسیار حرفه ای ماکت هایی از آثار باستانی و سمبلهای نمادین کشورهای مختلف را ساخته اند و در فضای بزرگ و زیبایی به نام مینی سیام آنها را قرارداده اند.

در این مجموعه دیدنی ، آثاری چون: تخت جمشید، برج ایفل، کاخ کرملین، کاخ الیزه، برج پیزا، طاق نصرت، کاخ پادشاهی تایلند، کولوسئوم و ..... را میتوانید ببینید. که تخت جمشید یکی از زیباترین ماکت های این مجموعه است.

ماکت تخت جمشید در مینی سیام پاتایا

مینی سیام اولین و تنها ترین مجموعه مینیاتوری در تایلند میباشد ولی در جهان سومین مجموعه است. در هلند و تایوان نیز چنین مجموعه ای وجود دارد که بیش از هزار مدل را شامل میشوند.

بازدید از مینی سیامی تجربه ای جدید و فراموش نشدنیست که میتوانید در آن تمام دنیا را زیر پا بگذارید.

Web Analytics