فانتاسی شو (Fantasy Show)

فانتاسی شو
اطلاعات جاذبه گردشگری فانتاسی شو
شهر پوکت | تور ارزان پوکت
وب سایت
آدرس فارسی تایلند - پوکت
آدرس انگلیسی phuket - thailand

توضیحات فانتاسی شو پوکت | تور ارزان پوکت

فانتاسی شو از بهترین تفریحات پوکت به شمار می‎رود که هر سال بزرگ ترین نمایش‎ها‎یی را در آسیا برگزار می‎کند. بازی‎ها‎ و سرگرمی‎ها‎ی متنوع و فروشگاه‎ها‎ی متعدد، کاخ فیل‎ها‎، حیات وحش دیدنی و رستوران‎ها‎ و دکه‎ها‎ی فست فود در این مکان یافت می‎شود و با وجود ساختمان‎ها‎ و معماری بی‎نظیر آن، فروشنده‎ها‎ی حرفه ای، و فیل‎ها‎ی سیرک فرز و زرنگ، موجب شده تا این جشنواره به یکی از بهترین‎ها‎ در آسیاب مبدل گردد. فانتاسی شو در ساحل کامالا از بهترین دیدنی‎ها‎ی تایلند و بزرگترین نمایشی است که در این جزیره برگزار می‎گردد.

اجراهای گروهی با فیل‎ها‎ و سایر حیوانات، نمایش طناب و بند بازی و اجرای نمایش‎ها‎ی داستانی، آمیزه ای از سنت و خیال است که برای گردشگران خاطراتی زیبا را ثبت می‎کند. فانتاسی شو بزرگترین پارک فرهنگی است که در آن فروشگاه‎ها‎ی بسیار متنوع وجود دارد. در این فروشگاه‎ها‎ تی شرت، لباس شنا و جواهرات به فروش می‎رسند. بازی‎ها‎ی کارناوال فیل سواری و رستوران‎ها‎ی بسیاری در این پارک وجود دارد که مکان مناسبی برای گذراندن سفر محسوب می‎شوند. در این نمایشگاه همه چیز برای تفریح و سرگرمی گردشگران آماده شده است. علاوه بر خدمات بی نظیری که در این نمایش برای راحتی میهمانان و گردشگران فراهم شده، در هر نقطه از این منطقه تاکسی سرویس‎ها‎ نیز منتظر خدمت رسانی می‎باشند. در فانتاسی شو پوکت علاوه بر رستوران، تئاتر جادوئی، کاخ صدساله، کاخ فیل‎ها‎ و معبد آنگکور نیز از دیگر جاذبه‎ها‎ی گردشگری به شمار می‎روند. در سالن رستوران گلدن کیناره، چهار هزار میز و صندلی برای میهمانان قرار دارد از این رو گردشگران برای یافتن جای نشستن دردسر زیادی نخواهند کشید. رستورانهای ترکیبی از غذاهای بین المللی و تایلندی را در اختیار مشتریان قرار می‎دهد و منوی غذاها بر روی میز ورودی قرار می‎گیرد. مهمانان می‎توانند قبل از غذا قهوه میل کنند و پس از آن دسری خوشمزه را سرو نمایند. قبل از شروع نمایش که از بهترین دیدنی‎ها‎ی پوکت می‎باشد، تفریحات و سرگرمی‎ها‎یی نیز برای مسافران در نظر گرفته شده که تا شروع برنامه، گذران زمان را متوجه نشوند. علاوه بر این، در کنار ساحل بازی‎ها‎ی مختلفی برای سرگرم نمودن کودکان گردآوری شده است. در فروشگاه‎ها‎ی این منطقه می‎توان سوغاتی و یادگاری‎ها‎ی جالبی را خریداری کرد. توصیه ما به گردشگران بازدید از نمایشگاه لباس و عکس سنتی تایلند می‎باشد. یکی از مواردی که ذکر آن الزامی است بررسی وسایل بازدیدکنندگان قبل از ورود به سالن است که بعد از آن به سالنی بزرگ با بازیگران و بچه فیل‎ها‎ و ببرهای زیبا هدایت می‎گردند. در صورت تمایل مهمانان از آن‎ها‎ عکس گرفته می‎شود که در ازای آن باید مبلغی را پرداخت نمایند. سالن تئاتر راس ساعت 8 و نیم شب باز می‎شود و نیروهای امنیتی، تماشاگران را به طرف صندلی‎ها‎یشان هدایت می‎کنند شور و هیجان زیاد این تئاتر‎ها‎ پیر و جوان را مسحور خود می‎کند.

این سالن هر روزه جز روزهای پنج شنبه‎ها‎ از ساعت 5 غروب تا 11 و نیم شب باز می‎باشد و درهای آن در ساعت پس از اتمام تئاتر و تخلیه کامل بسته می‎شود. صحنه تئاتر مهیج بوده و در فضای داخلی آن نیز رقص نور و تمامی امکانات تفرج مهمانان برقرار است. رقص تایلندی به همراه دود موجب شگفتی تماشاگران می‎شود. وجود فیل‎ها‎ در این نمایش از بز، خروس و گاو وحشی و پرندگان نیز از دیگر برنامه‎ها‎ی فانتاسی شو به شمار می‎رود.