پارک ساحلی سیمرغ (Simorq Beach Park)

پارک ساحلی سیمرغ
اطلاعات جاذبه گردشگری پارک ساحلی سیمرغ
شهر کیش | تور لحظه آخری کیش
وب سایت
آدرس فارسی ایران - جزیره کیش
آدرس انگلیسی kish Island - Iran

توضیحات پارک ساحلی سیمرغ کیش | تور لحظه آخری کیش

در جزیره کیش، پارک های ساحلی زیبایی وجود دارد که میتوان در آنها اوقات خوشی را سپری کرد. یکی از پارک های ساحلی کیش، پارک سیمرغ است. 

این پارک با مساحت پانزده هزار متر مربع در نزدیکی دریا میباشد و فضای سبز زیبایی را دراختیار گردشگران و بومیان این جزیره قرار میدهد. مجسمه های بسیار جالب و زیبایی در پارک سیمرغ وجود دارد که بر جذابیت این پارک افزوده و گردشگران بیشماری را به این پارک میکشاند. 

فضای سبز و بوته های گل کاغذی با رنگ سرخابی، محیط چشم نوازی را ایجاد کرده که از گذراندن وقتتان در پارک سیمرغ لذت خواهید برد. این پارک در جنوب شرقی جزیره قرار دارد و به هتل سیمرغ - هتل مارینا پارک و دلفیناریوم نزدیک است. گردشگرانی که در این هتل ها اقامت دارند به راحتی میتوانند برای پیاده روی به پارک سیمرغ بیایند.  

رستوران های کیش | تور لحظه آخری کیش

این پارک در امتداد ساحل ماسه ای میباشد و منظره بی نظیری را به تصویر میکشد که دلتان میخواهد ساعت ها در آن قدم بزنید. پارک سیمرغ، امکانات بسیار خوب و کاملی را در نظر گرفته است تا بتوانید بهترین استفاده را از پارک کرده و لحظات شادی را سپری کنید.  زمین های بازی مانند پارک لوله، برای کودکان که با وسایل متنوعی، کودکان دلبند شما را سرشار از شور و شوق میکند. ایستگاه دوچرخه ، که میتوانید با اجاره کردن دوچرخه در هوای مطبوع و مسیرهای زیبای این پارک دوچرخه سواری کنید. نوارهای تندرستی، که با وسایل گوناگون و استاندارد ورزشی، این امکان را برایتان ایجاد میکند تا ورزش کنید و جسم و روحتان را نشاط بخشید. مسیرهای پیاده روی در امتداد پارک و داخل پارک، گشت و گذار و پیاده روی را برای شما آسان کرده است. 

همچنین زمین بدمینتون - پینگ پنگ - پیست اسکیت برای شادی و تفریح بیشتر شما در نظر گرفته شده است تا با آمدن به این پارک از لحظه لحظه ی وقتتان به خوبی استفاده کنید. از دیگر امکانات این پارک که برای رفاه گردشگران و مردم بومی جزیره در نظر گرفته شده میتوان به آلاچیق و نیمکت - سرویس بهداشتی - پارکینگ و بوفه اشاره کرد. 

جاذبه های گردشگری کیش | تور لحظه آخری کیش

فضای سبز و آبنماهای این پارک در کنار سایر امکاناتی که در پارک وجود دارد، مجموعه کاملی را برای تفریح شما عزیزان ایجاد کرده است که با سفر به کیش میتوانید اوقات خوشی را در پارک سیمرغ سپری کنید.