اطلاعات کیش
کشور ایران
دین اسلام
جمعیت 24819
زبان رسمی فارسی
آب و هوا گرم و مرطوب
میانگین دما 27
سطح قیمت ارزان

کیش یکی از لحظه آخرین تور های داخلی ما و آنلاین ترین تور داخلی ما محصوب می شود. قیمت تور کیش نیز همیشه ارزان ترین قیمت بازار است. در نوروز 97 ما پکیج های بسیار ویؤه ای برای سفر مسافران نوروزی به این جزیره زیبا در نظر گرفته ایم. تور لحظه آخری کیش ازمشهد و اصفهان برگزار نمی گردد اما این تور از تهران همیشه براه است. در عوض ما بلیط تک پرواز اصفهان-کیش و مشهد-کیش و بالعکس را بشما ارائه می دهیم و می توانید هتل را نیز بصورت آنلاین در کیش رزرو کنید. با بعنوان مجری مستقیم تور لحظه آخری کیش و گارانتی کننده انحصاری هتتل 5 ستاره شایگان کیش اختیار خود را برای کاهش قیمت ها و عرضه ارزان ترین قیمت تور کیش داریم.


بیشتر بخوانیم: بهترین زمان برای سفر به کیش از لحاظ آب و هوا چه ماهی است؟

اگر می خواهید در دقیقه نود سال 96 برای عید نوروز 97 به کیش سفر کنید با ما همراه باشید!

جزیرهٔ کیش جزیره‌ای بیضی شکل با محیط ۴۴ کیلومتر می‌باشد و با طولی در حدود ۱۵٫۴۵ کیلومتر و عرضی حدود ۷٫۵ کیلومتر، مساحتی معادل ۹۰ کیلومتر مربع دارد. ارتفاع بلندترین منطقه این جزیره حدود ۳۵ متر از سطح دریا می‌باشد. همچنین جزیرهٔ کیش فاقد رودخانه دائمی بوده و تعداد زیادی منابع آب شیرین زیرزمینی دارد.

مسافت بین کیش تا تهران از راه هوایی ۱۰۵۲ کیلومتر، تا بوشهر از راه دریایی ۶۷۵ کیلومتر، تا بندرعباس ۲۵۰ کیلومتر، تا بندر لنگه۹۰ کیلومتر و تا جزیره هندرابی ۲۸ کیلومتر است. همچنین نزدیکترین بندر ایران به جزیرهٔ کیش، بندر چارک می‌باشد که با این جزیره ۱۸ کیلومتر فاصله دارد.

صنعت گردشگری و توریستی جزیره کیش

صنعت گردشگری و توریسم ایران بدون درنظر گرفتن این جزیره استثنایی غیرقابل تصور است و این شهر زیبا جزو لاینفک صنعت توریسم کشور عزیزمان می باشد . هتل 5 ستاره شایگان و هتل 3 ستاره جام جم دو هتل اصلی آژانس هواپیمایی هورگشت پارس و تحت گارانتی کامل این آژانس قرار دارند . تور های ارزان و لحظه آخری کیش به این جزیره زیبا روزانه و با قیمت بسیار مناسب در سایت ما موجود هستند . می توانید باشماره تلفن 42059 آنها را رزرو فرمایید.

 

دقیقا در آخرین لحظات سال 96 و روز آخر سال یعنی 29اسفند96 ما این تورها را در اختیار شما قرار می دهیم. تور لحظه آخری کیش را فراموش نکنید. در کمترین زمان ممکن و آخرین ثانیه ها با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانیم : راهنمای سفر به کیش