اطلاعات پوکت
کشور تایلند
دین اسلام
جمعیت 665700
زبان رسمی تایلندی
آب و هوا گرم و مرطوب
میانگین دما 25
سطح قیمت متوسط رو به بالا

تور ارزان قیمت پوکت

اگر بدنبال تور ارزان پوکت هستید تورهای ترکیبی هورگشت پارس همانند پوکت-پاتایا و بانکوک-پوکت و یا حتی تور تک پوکت مناسب ترین گزینه شماست. قیمت این تورها بسیار مناسب و پکیج بندی شده برای نوروز 97 هستند و توسط مجری مستقیم تور تایلند یعنی هورگشت پارس طراحی شده اند. با ما تماس بگیرید. شماره تلفن 5 رقمی 42059 در خدمت شماست.

پوکت بزرگترین جزیره تایلند و مهم ترین استراحتگاه برای تعطیلات در تایلند و آسیاست. در شمال این جزیره فرودگاه بین المللی آن قرار دارد که دسترسی به آن را ممکن ساخته است. پوکت با نام مروارید دریای آندامان نیز شناخته می شود و به سبب سواحل زیبای خود و غواصی در آب های شفاف آن شهرت دارد.این جزیره جاذبه های متنوعی از مراکز خرید و پارک ها گرفته تا رستوران های مختلف و معابد دارد که از کوچک و بزرگ و مرد و زن را سرگرم می کنند. برای آشنایی بیشتر با جاذبه های پوکت با ما همراه باشید.بهترین سواحل جزیره پوکت در کناره غربی آن قرار دارند و پاتونگ Patong  و کارون Karon  از جمله معرف ترین و محبوب ترین این سواحل به شمار می روند. ساحل پاتونگ بسیار وسیع و طولانی است و اغلب مراکز خرید پوکت در آنجا قرار دارند. 

 

پوکت یکی از مسیر های فرعی تور تایلند که معمولا از مسیر تور بانکوک می گذرند. طبیعت زیبا و استثنایی و بکر پوکت همه جهانگردان جهان را مجذوب خود ساخته است. حتما شما هم بزودی مشتری تور پوکت خواهید شذ.

همچنین پیشنهاد می کنم از تورهای دیگر تایلند همانند تور ارزان پاتایا و تور ارزان بانکوک نیز دیدن فرمایید.