اطلاعات آنتالیا
کشور ترکیه
دین اسلام
جمعیت 2288000
زبان رسمی ترکی
آب و هوا مدیترانه ای
میانگین دما 25
سطح قیمت 0

تور لحظه آخری آنتالیا یا تور ارزان آنتالیا ؟؟

پیشنهاد ما هر دوی این عبارات است! تور آنتالیا همانند بعضی از تورهای خاص همانند تفلیس بسیار ارزان شونده هستند!! البته فقط در آژانس هورگشت پارس! دلیل آن هم چارترکنندگی این مسیرها توسط ما بصورت عمده می باشد. ما تورهای آنتالیای خود را تا واپسین ثانیه های پرواز نگه می داریم تا قیمت ها شکسته شود تا بتوانیم ارزان ترین قیمت این تور را ارائه کنیم. درضمن ما عبارت لوکس را هم به عبارات بالا اضافه می کنیم. چون هتل های آنتالیا هم لاکچری و هم ارزان هستند و این مزیت این شهر ترکیه است! پس با تورهای ارزان ولوکس و لحظه آخری آنتالیای ما همراه باشید!! این تورهای آنتالیا اکثرا دقیقه نودی می باشند!

 

هر آنچه که برای آمادگی تور آنتالیا بایستی بدانید :

آنتالیا به زبان ترکی، نام مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است.  شهر آنتالیا  که به عنوان مرکز صنعت گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد. آنتاليا از كوههاي توروس با پوشش گياهي از درختان كاج بسمت پايين جايي كه درياي زلال و جوشان قرار گرفته امتداد مي يابد و به خط ساحلي نا منظم خليج دور دست منتهي مي گردد.اين منطقه آفتابي در طول 300 روز سال همانند بهشتي جهت فعاليت هاي از قبيل حمام آفتاب، شنا، موج سواري، اسكي روي آب و قايق راني و كوهنوردي مورد استفاده قرار مي گيرد. چنانچه در ماههاي مارس و آوريل به آنتاليا سفر كنيد مي توانيد صبح هنگام به اسكي كردن و عصرها در آبهاي گرم مديترانه به شنا كردن بپردازيد.

آنتالیا را بعنوان بهشت گردشگری و هتلداری میشناسند زیرا با کمک دولت ترکیه , هتلداران فراوان با سرمایه های خارجی و قوانین اصلاح شده جذب این منطقه خوش آب و هوا شده اند و تور ارزان آنتالیا را به یکی از پرمشتری ترین تورهای جهان تبدیل کرده اند. هتل های سوپر لوکس و لاکچری در این منطقه خود جاذبه گردشگری این ناحیه محسوب می شوند. به علت هجوم گردشگران تور ارزان آنتالیا تقریبا در تمامی ماه های سال موجود می باشد و در کنار تور های استانبول و تور کوش اداسی از برطرفدار ترین تور های خارجی ایران هستند.