اطلاعات دبی
کشور امارات
دین اسلام
جمعیت 2000000
زبان رسمی عربی
آب و هوا گرم و خشک
میانگین دما 35
سطح قیمت گران

 

تور ارزان دبی

 

تور ارزان دبی یکی از اصلی ترین تورهای ما در عید نوروز 97 می باشد که در بخش تورهای دبی میتوانید 10 تور فعال و آماده برای رزرو هتل را ببینید که در ادامه به آنها افزوده می شود. ما تقریبا در تمام طول روزهای عید نوروز 97 تور ارزان دبی را ارائه می دهیم و شما هر زمان که ارائه کنید می توانید این تور را حتی بصورت اینترنتی رزرو کنید. 
دبی یا دوبی یکی از امیرنشین‌های هفت گانه امارات متحده عربی است. دبی بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد و دومین امارت بزرگ آن، و با تنها ۵ درصد از مجموع وسعت خاک امارات عربی متحده بعد از امارت ابوظبی است و در صنعت گردشگری جهان سهم خوبی را به خود اختصاص داده و در مجموع به یک شهر توریسم پذیر تبدیل شده است.

 

امیرنشین دبی در جنوب کشور ایران و در حاشیه خلیج فارس قرار دارد و جزئی از کشور امارات متحده عربی است. اين شهر بندری گردشی با جاذبه‌های مدرن و بعضی جاذبه‌های تاریخی و طبیعی است. حاکم این امارت، شیخ محمد بن راشد است و نایب حاکم شیخ حمدان بن راشد مي باشد. شاید شهر دبی مهم‌ترین شهر کشور امارات باشد. در واقع بعد از امارت ابوظبی كه پایتخت سیاسی کشور امارات متحده عربی است مي توان گفت دبی پایتخت تجارتی امارات متحده عربی است.

 

بیشتر بخوانیم: هزینه سفر به دبی 

 

هتل های دبی ارزان نیستند. پروازهای دبی هستند که می توانند رقم کلی تور را کاهش دهند و این بخاطر چارتر شدن از جانب ما می باشد. دبی شهر فوق پیشرفته ایست که عرب ها برای ربودن گوی سبقت از سایر شهرهای گردشگری جهان ساخته اند.. ما کاری کرده ایم که تور دبی لحظه  آخری قیمت پایینی داشته باشد. تور کم هزینه دبی را از ما بخواهید!