دانستنی های سفر

دانستنی های سفر ارزان به صربستان | اروپا بدون ویزا ؟؟!! 🦉

دانستنی های سفر به صربستان 🦉 ☺♥☻

صربستان کشوری زیبا و دیدنی در قاره ی اروپاست !! کشوری جذاب که به شما این امکان را میدهد که بدون ویزا وارد اروپا شوید . سرتاسر این شهر پر است از اماکن جذاب و دیدنی که با زیبایی هایی خاص برای مسافرین دلبری میکند . بلگراد پایتخت و بهترین شهر در این کشور است . اهالی خونگرم . مهربان و البته مهمان نواز این کشور بهترین نحو از شما اسقبال می کنند و تمام سعی شان را می کنند تا بهترین لحظات برایتان رقم بخورد .

کوهستان ها ، دریاچه ها ، طبیعت بکر و دیدنی ، پیست اسکی با مناظری خارق العاده ، پارک های ملی و بناها و آثار تاریخی سرتاسر این کشور را پوشانده و شما قدم به قدم در شهر اماکنی را خواهید دید که هرکدام با جذابیت هایی توجهتان را جلب خواهد کرد . در تور های لحظه آخری و ارزان صربستان با شما همراه خواهیم بود :

بیشتر بخوانیم : بهترین زمان سفر به صربستان آن هم بدون نیاز به ویزا !! ♥

نمایی زیبا از کشور صربستان

1- اخلاق و برخورد مردم صربی

صربی ها افرادی شلوغ و پرسرصدا هستند . مردم خوشی که در هر موقعیتی شادی خودشان را حفظ می کنند و خوش می گذرانند . آنها هر کسی را در جشن هایشان سهیم میکنند و شادیشان را با یکدیگر تقسیم میکنند . کلا اگر بفهمند خارجی هستید خیلی برخورد صمیمی و گرمی با شما خواهند داشت و ممکن است شما را به خانه شان دعوت کنند .البته اینکار خیلی توصیه نمی گردد. مخصوصا برای بانوان.

راهنمای سفر به صربستان | کی بریم؟ چقدر پول ببریم ؟ آب وهوا ؟! هزینه ها!؟

کشور دیدنی و جذاب صربستان

2- صحبت و گفت و گو در صربستان

جنگ و سیاست از موضوعاتی است که صحبت درباره ی آن بشدت صربی ها را ناراحت میکند . از آن جایی که جنگ های متعدد در کشور صربستان اتفاق افتاده مردم از نظر روحی حساسیت ویژه ای روی این قضیه دارند و اصلا دوست ندارند جایی صحبت از جنگ و سیاست شود . در عوض حرف از صلح و دوستی و عشق و صفا و برنامه های جشن و شادی آنها بسیار خرسند میسازد و از آن استقبال می کنند. سعی کنید به آنها انرژی مثبت هدیه بدهید.

بیشتر بخوانیم : هزینه سفر به صربستان | آن هم بدون ویزا! 😀

نمایی خارق العاده از کشور صربستان

3- غذاهای صربی !!

غذاهای صربی پر از گوشت و ادویه است پس اگر گیاه خوار هستید بدانید که غذاهای صربی جایی در برنامه ی شما ندارند . سبزیجات متنوع و خوش طعم به همراه سیب زمینی در همه ی غذاها وجود دارد اما گوشت اصلی ترین آنهاست !!! پس از گوشت ، سس از دیگر موارد مهم در غذاهای صربیست . سس کاج ماک و آجوار از معروف ترین سس هاست . البته سس آجوار در شیشه هایی نیز فروخته می شود که میتوان آن را به عنوان سوغات نیز خریداری کرد .

7 غذای سنتی صربستان, مواظب انگشتانتان باشید!

کشور اروپایی صربستان

4- بهترین نوشیدنی های صربی !

قهوه های صربیاز بهترین نوشیدنی های در صربستان است . قهوه ی ترک ، اسپرسو ، نسکافه و قهوه ی خانگی ، در کل هر نوع قهوه ای که باشد مورد علاقه ی مردم صربی است . راکیجا برندی میوه ای است که معمولا از میوه های به ، انگور ، هلو و زردآلو درست میشود .

نوشیدنی های غیرمجاز هم در صربستان فراوان است و شب ها و در تفریحات شبانه و دیسکوها سرو می شود. 

صربستان کشوری زیبا و دیدنی پر از جاذبه های جذاب

5- از کارهایی که میتوان در کشور صربستان انجام داد !

همان طور که گفتیم صرب ها مردمانی شاد و خوش گذران است ، از این رو تقریبا هر شب به بهانه ای جشن می گیرند و کلی خوش می گذرانند . شما در هر جای صربستان که اقامت داشته باشید میتوانید مکانی را پیدا کنید که درش میهمانی و جشن برپاست . کلاب های بلگراد از بهترین کلاب های صربستان است که در همه جای شهر وجود دارد و از سرگرمی های اصلی در این کشور محسوب می شود .

اطلاعات سفر به صربستان : هتل ها, رستوران ها, بازارها, تورها , مکان های دیدنی

کشور زیبای صربستان در اروپا

6- امنیت در کشور زیبای صربستان !!

صربستان از کشورهای امن در کل جهان محسوب میشود . تنها چیزی که باید شما را نگران کند جیب برها هستند که در مکان های شلوغ و پرجمعیت اقدام به دزدیدن کیف پول با اشیای با ارزش شما می کنند .

7- دیگر نکاتی که باید بدانید ....

صربی ها با زبان مخصوص به خودشان صحبت می کنند اما اگر انگلیسی صحبت کردن بلد باشید میتوانید با جوان تر ها ارتباط برقرار کنید .

مدل پریزها در صربستان با پریز های ایرانی به کلی متفاوت است برای این که بتوانید از برق استفاده کنید حتما باید مبدل همراهتان باشد پس آماده و مجهز سفر کنید تا در شارژ موبایلتان با مشکل رو به رو نشوید .

نمایی از کشور صربستان در اروپا

بیشتر بخوانیم : تور لحظه آخری صربستان؟!! 🦉