دانستنی های سفر

دانستنی های زمان سفر به کوش آداسی 🦉

دانستنی های زمان سفر به کوش آداسی 🦉☺♥☻

کوش آداسی شهری با سواحل زیبا و دیدنی در قلب کشور اروپاست . شهری پر از درختان بلند و سبز و مناظری خیره کننده از بهترین نقاط شهر . سواحل شنی و صخره های سخت شکل دار تبدیل به نمادی برای این شهر شده و همه کوش آداسی را با این سواحل زیبا می شناسند . از همه ی این ها که بگذریم باید بگوییم دیدنی های تاریخی فرهنگی این شهر نیز کم نیست . از کاروان های سیصدساله اش گرفته تا حمام های ششصد ساله !!

تور کوش آداسی با قیمت های بسیارپایین.

نمایی زیبا از دریای زلال کوش آداسی

ماه های تیر ، مرداد و شهریور بیشترین دمای هوا درش دیده شده و از طرفی بسیار سوزنده نیز است . حمام آفتاب در این فصل ها بسیار لذت بخش است اما باید حتما کرم خوب استفاده کنید تا بدنتان آسیب نبیند .

از نیمه های خرداد تا نیمه های شهریور بهترین زمان برای سفر به این شهر دیدنی و بسیار جذاب است البته این ماه ها از گران ترین ماه های سال نیز است چرا که سیل عظیمی از جمعیت در این بازه زمانی به کوش آداسی سفر می کنند .

از نظر اقتصادی بهترین زمان برای سفر به کوش آداسی اواخر اردیبهشت تا نیمه های خرداد است . در این ماه ها علاوه بر ارزان بودن هوا نیز بسیار معتدل و مناسب است .

لیست هتل ها , مراکز خرید, رستوران ها و جاذبه های گردشگری کوش آداسی ترکیه

دریای زیبای کوش آداسی در ترکیه

انتخاب اول بسیاری از ایرانیان در تعطیلات عید نوروز ترکیه است اما در آن زمان اصلا ترکیه رفتن مناسب نیست چرا که به دلیل سردی هوا نمیتوان از تفریحات آبی استفاده کرد . لازم به ذکر است که کوش آداسی فرودگاهی ندارد . شما باید با هواپیما به ازمیر بروید و سپس از آن جا با ماشین به کوش آداسی بروید . 🦉☺♥☻

گران ترین هتل های لوکس کوش آداسی کدامند ؟! 🏨 تور پرخرج کوش آداسی؟!

ساحل زیبای کوش آداسی

از نکات دیگر که باید گفته شود این است که در تور ارزان کوش آداسی حتما لباس آستین دار همراهتان باشد چرا که در ماه های مه و ژوئن باران های ناگهانی میبارد که سردی هوا را نیز به دنبال دارد اما در کل بیشترین بارندگی در ماه های دسامبر تا ژانویه اتفاق می افتد . این ماه ها مصادف با ماه های آذر تا دی در ایران است . انتخاب زمان مناسب برای سفر به هر شهری از مهمترین کارهاست پس حتما دقت کنید تا سفر خوبی را تجربه کنید .   🦉☺♥☻