دانستنی های سفر

بهترین زمان سفر به صربستان آن هم بدون نیاز به ویزا !!! 🦉♥

بهترین زمان سفر به صربستان (تور های لحظه آخری و ارزان (بدون ویزای)صربستان) 🦉 ☺♥☻

صربستان کشوری اروپاییست که در شبه جزیره ی بالکان قرار گرفته . بلگراد پایتخت این کشور زیبا و پر رفت و آمدترین و شلوغ ترین و البته زیباترین شهرهای صربستان است . اهالی مهمان نواز و خونگرم صربی میزبانان منحصر به فرد ایده آلی هستند و قطعا تمام تلاششان را به کار میگیرند تا بهترین لحظات برای شما رقم بخورد . 

نمایی زیبا از کشور دیدنی صربستان در اروپا

این کشور دارای آب و هوای مناسب قاره ای میباشد . زمستان های سرد و تابستان های گرم این کشور بسیار جذاب و لذت بخش است . ماه ژانویه سرترین ماه سال و و جولای گرم ترین ماه سال در صربستان است . در ماه هایی از سال به صورت اتفاقی از سمت آفریقای جنوبی توده های هوای سرد وارد این کشور میشود از این رو باید بگوئیم تغییرات آب و هوایی دیگر قاره ها در آب و هوای این کشور نقش به سزایی دارد . 

بیشتر بخوانیم : چیجوری بدون ویزا بریم صربستان؟! 🦉

از دیدنی های کشور زیبای صربستان

ماه مه در صربستان ماه شروع باران است که این بارش در ماه ژوئن به اوج خودش میرسد . همین بارش در ماه های جولای و آگوست به حداقل ممکن میرسد . 

ماه های دسامبر تا سپتامبر ماه های زمستانی در کشور صربستان است . آب و هوای سرد و کوهستانی این ماه بسیار روزهای سختی را برایتان میسازد . هوا در تمامی روزها مه آلود و ابری است . حتی دما در این ماه ها به 20 درجه زیر صفر رسیده . یخ بندان در این فصل اصلا عجیب نیست اما قطعا آزاردهنده است . 

راهنمای سفر به صربستان | کی بریم؟ چقدر پول ببریم ؟ آب وهوا ؟! هزینه ها!؟

از برترین دیدنی های در کشور صربستان

بهار فصلی با آب و هوای متغیر در این کشور است . بعضی روزها سرد و بعضی روزها گرمای شدیدی در صربستان وجود دارد اما تابستان تماما هوا گرم است و خیلی کم پیش میاید که دما در این فصل کمتر از 14 درجه سانتی گراد شود . 

پائیز فصلی خشک است که بارش های اندکی درش دیده شده اما نوامبر بیشترین بارندگی را در فصل پائیز دارد . 

حال که با 4 فصل این کشور آشنا شدید باید بگوئیم ماه های مه تا سپتامبر بهترین ماه ها برای سفر به این کشور زیبا و دوست داشتنی است و توصیه میکنیم در ماه آگوست و جولای به این کشور سفر نکنید !!!

بیشتر بخوانیم : هزینه سفر به صربستان | آن هم بدون ویزا! 😀