دانستنی های سفر

تــــور لحظـــه آخری آنتــــــالیا | دقیقه نودی! ☺♥

تور لحظه آخری و ارزان آنتالیا 🦉 ☺♥☻

یکی از برترین و هیجان انگیزترین مسیرهای سفر ارزان در اطراف ایران شهر آنتالیا در ترکیه است که در میان گردشگران ایرانی بسیار معروف و پرطرفدار است! دلیل آن هم آزادی بی حدوحصر مردم در این شهر و یکپارچگی و بستر خدماتی مناسب برای سرویس دهی به مسافران و اولویت تمامی ارگان های شهر برای رونق گردشگری است. هتلداری در این شهر بسیار به صرفه و مناسب است و اکثر هتل ها 5 ستاره و با امکانات فوق العاده راه اندازی شده اند. تور لحظه آخری آنتالیا درهتل 5 ستاره تقریبا تنها انتخاب شما برای اقامت در این شهر زیباست. بسیاری از هتل ها در کنار ساحل و ویوی دریا هستند. تور آنتالیا(هتل های 5 ستاره لوکس) آن چیزی است که ما بصورت مرتب برای شما عزیزان پکیج بندی می کنیم.

اطلاعات تورهای لحظه آخری امروز آنتالیا + اطلاعات گردشگری و هتل های آنتالیا

آنتالیا تور لحظه آخری|Antalya lastsecond tour


تور لحظه آخری آنتالیا هتل 5 ستاره

هتل های آنتالیا اکثرا 5 ستاره uall و در ناحیه هایی همچون کمر و لارا متمرکز هستند و بدلیل داشتن ساحل اختصاصی جمعیت بیشتری را بخود جذب می کنند. طبیعتا قیمت تور آنتالیا درهتل 5 ستاره گرانتر از هتل 4 ستاره است و تقریبا همه هتل های انتالیا سرویس UALL ارائه می دهند. بدلیل فشرده بودن رقابت در مسیر تهران-آنتالیا مشتری معمولا تا دقایق پایانی برای خرید تور انتالیا صبر می کند تا قیمت ها بصورت پله ای پایین بیاید و معمولا اژانس ها قیمت های خود را کاهش می دهند. همین امر و دلایل دیگری همچون سادگی گرفتن ویزای ورود به خاک ترکیه برای ایرانیان بدلیل همسایگی باعث می شود که معمولا مشتری تور انتالیا در در لحظات پایانی فروش بخرد. اما مثلا تور بالی اندونزی یا تورهای ترکیبی تایلند که کشوری دور برای ماست باید از چند هفته یا چند ماه قبل اقدام به اخذ ویزا کرد و این امری زمانبر است و مشتری همیشه با یک قیمت ثابت و قیمتی که آژانس تعیین می کند به آن کشورها سفر می کند. چون باید بصورت مقطوع مثلا 2 ماه قبل از سفر هزینه را بپردازد. اما بدلیل پروسه کوتاه زمانی سفر به آنتالیا و چند شهر دیگر همانند تفلیس گرجستان برای ایرانیان این امر در لحظه و اصطلاحا دقیقه نود انجام می شود. 

بیشتر بخوانیم : راهنمای سفر به آنتالیا | وقتی رسیدیم به آنتالیا اول چه کنیم؟!!♥

هتل های لوکس تور لحظه آخری انتالیا | Antalya tours


آفر ارزان تور آنتالیا
تور استانبول و آنتالیا لست سکند و الی گشت با وجود بزرگ بودن این دو شرکت بسیار گران است و شما برای یافتن قیمت های ارزان تر باید در وب سایت ما را جستجو کنید. شاید سطح تبلیغات ما از این بزرگان صنعت گردشگری ایران کمتر باشد اما گهگاه ما قیمت های پایین تری را نسبت به این آژانس ها و مراجع ارائه می کنیم. کمااینکه بدلیل تبلیغات فراوان امکان گرفتن هزینه بالاتر وجود دارد . از طرف دیگر به علت وسعت کار این همکاران گاهی تمرکز روی یک زمینه از بین می رود اما ما بعلت تخصصی کار کردن روی چند مسیر مشخص حجم گسترده ای از سفر را در یک مسیر خاص ترتیب می دهیم و قاعدتا در آن مسیرخاص قیمت های پایین تری را بر اثر تجربه و تمرکز ارائه می دهیم.

بیشتر بخوانیم: هزینه سفر به آنتالیا | شهر مهمانی های استخری! ☺♥

ساحل زیبای دریای آنتالیا
 

تور لحظه آخری آنتالیا از شیراز و مشهد و اصفهان امکان دارد؟ 🦉 ☺♥☻

امکان خرید بلیط هواپیما برای شما وجود دارد اما باید هماهنگی های لازم را بعمل بیاورید و کار کمی سخت می شود. پیشنهاد ما بشما یک پرواز داخلی کوتاه به تهران و رزرو تور از تهران به آنتالیاست. بهرحال شما ممکن است بخواهید مدتی را در تهران پایتخت ایران بگذرانید و از امکانات این شهر هم استفاده کنید. بدین شکل کمترین هزینه ممکن برای سفر شما پرداخت می شود و مشکلی پیش نمی آید. بهرحال محدودیت هایی برای سفرهای خارجی از ایران وجود دارند.

5 هتل برتر آنتالیا از نظر هورگشت پارس کدامند؟ 🦉

هتل های لاکچری ارزان آنتالیا | antalya luxury