دانستنی های سفر

تــــور ارزان ارمنستـــــــان | از ارمنی های مهربان چه انتظاری دارید؟! ♥

ارزانترین تور ارمنستان چه قیمتی دارد؟ 🦉 ☺♥☻

در ابتدای این مقاله به تورهای برگزار شده ارمنستان-ایروان در سال 96 می پردازیم. اولین تور مورد مطالعه تور ارمنستان در تیر 96 است که شروع قیمت آن با هتل 4 ستاره نور از 980000 تومان بود و شامل هتل های 5و4 ستاره نشنال و اپرا و آرارات نیز بود. ارمنستان همانند گرجستان و ترکیه یکی از نزدیک ترین کشورهای مناسب برای سفر مخصوصا در فصل بهار و تابستان با آب و هوای خنک و قفقازی می باشد. ارمنی های زیادی در ایران وجود دارند و آرارات و محصولات ارمنی و محله ارمنه جزو آشناترین اسامی خارجی برای ایرانیها می باشند. تور ارزان ارمنستان به مقصد ایروان نیز همانند تفلیس از ارزان ترین تورهای خارجی ماست. قیمت تور ارمنستان هوایی را در وب سایت ما چک کنید یا با شماره تلفن پنج رقمی 42059 در تهران این قیمت را بصورت لحظه ای از همکاران ما بپرسید.

بیشتر بخوانیم : از ارمنی های مهربان چه انتظاری دارید؟! ♥♥

کلسیا در مراتع سرسبز ارمنستان

بهترین دیدنی های تور ارمنستان

ارمنستان مکان های دیدنی زیادی دارد که در سفر به این کشور نباید از دست داد. از جمله : واغارشاپات , پارک آبی ارمنستان, پارک عشاق ارمنستان, دریاچه سوان, باغ وحش ایروان, پارک پیروزی ایروان, مرکز خرید دالما گاردن, مسجد کبود ایروان, و انواع کلاب های شبانه همانند دیسکو امگا -دیسکو انرژی -دیسکو شارلوت و دیسکو من و تو ارمنستان و دیسکو آیس -دیسکو انرژی و دیسکو رویال ایروان و همچنین مکان های تاریخی زیر :

کلیسای جامع اچمیادزین
صومعه تاتو
شهر غار خندزورسک
معبد گارنی
کلیسای گغارت
شهر مذهبی اجمیازین
کلیسای گریگورلوساوریچ مقدس
گاسگاد یا هزار پله
بنای یاد بود برای قتل عام ارامنه بدست ترک ها
هاختاناکی ایگی (مجسمه مادر ارمنستان )

بیشتر بخوانیم : دانستنی های سفر به ارمنستان | ارمنی ها چگونه افرادی هستند؟ 🦉♥😈♥

کلیساهای زیبای ارمنستان - ایروان

قیمت تور زمینی ارمنستان بهتر است یا هوایی؟

صددرصد شک نکنید که تور هوایی ارمنستان بسیار به صرفه است چون هزینه تور زمینی گاهی حتی بیشتر از تور هوایی درمیاید و این در عمل اثبات شده است. تور های ارمنستان ما نیز بعلت چارتر بودن بسیار ارزان تر هم میشود! تور ارزان ارمنستان از اصفهان و مشهد و تبریز و شیراز نیز می توانند اجرا شوند البته فعلا این تور ها از تهران به پرواز در می آیند.

تور ارمنستان ارزان تر است یا تور گرجستان؟

پاسخ این سوال این است که در بعضی اوقات تور ارمنستان ارزان تر است و در بعضی ماه های سال تور گرجستان . البته هر دوی این مسیرها جزو ارزان ترین تورهای هورگشت پارس در بین تمامی تور های خارجی هستند. پیشنهاد ما این است که هر دوی این تورهای ارزان را با توجه به پایین ترین قیمت های این تورها در سال امتحان کنید. البته میزان خدمات و نوع سرویس ها در این تورها متفاوت است و شاید بتوان گفت کیفیت خدمات در تور ارمنستان مخصوصا در هتل ها یک درجه بالاتر است. ارزان ترین تور ارمنستان را از ما بخواهید.

شهر زیبای ایروان در ارمنستان