دانستنی های سفر

تــــور ارزان بانـــــکوک | چشم بادامی های تایلندی چشم براه شماند! ♥

تور ترکیبی تایلند بانکوک-پاتایا هم داریم؟  🦉 ☺♥☻

مقصد اول تمامی تورهای تایلند ابتدا بانکوک است! تور ارزان بانکوک معمولا بصورت ترکیبی با تورهای پاتایا و پوکت و غیره انجام میگیرد. 

 

تورهای ترکیبی امروز تایلند (بانکوک+.....) + تورهای نوروز97 تایلند

 

تور تایلند لحظه آخری و ارزان کدام است؟

ارزان ترین تور ترکیبی تایلند در سال 96 تور ترکیبی بانکوک-پاتایا 7 روزه بود که از قیمت 1.715.000 تومان شروع می شد که آن هم با پرواز تای ایرویز صورت گرفت. در تعطیلات عید 97 کمی قیمت ها بالا می روند که طبیعی است و شما باید ارزان ترین تور تایلند در بین آژانس ها را پیدا کنید که ما پیشنهاد می کنیم خدمات و قیمت های مارا باسایر فعالان این عرصه مقایسه کنید و بهترین تور مناسب خود را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانیم : راهنمای سفر به تایلند | بانکوک و پوکت و پاتایا را می خواهید؟

استخر هتلی زیبا در پوکت

تور ارزان بانکوک-تایلند چند قیمت دارد؟

کمترین قیمتی که ما برای تور تایلند چه بصورت تک و چه بصورت ترکیبی سراغ داریم قیمت 1.700.000 تومان است. تور پاتایا و تور بانکوک پاتایا در سال 96 در ارزان ترین موعد خود به این رقم رسید. اما همین تورها در تعطیلات نوروز 97 به 4 میلیون و 5 میلیون تومان هم می رسند که البته طبیعی و منطقی است. در اردی بهشت و مرداد و حتی آبان تورهای مختلف تایلند برگزار گردید که همگی با رقم حداقل یعنی حدود یک و هفتصد تا یک و هشتصد تومان بفروش رفتند. چارتر عمان ایر تایلند و ماهان ایر نقش اصلی این تورها را به عهده داشتند.

تور ارزان تایلند 🦉تایلند الان چخبره؟! 🦉

تور لحظه آخری تایلند ترکیبی بانکوک-پوکت نیز داریم؟

بعله , این تور برخلاف تور بانکوک پاتایا که در آن مسیر بانکوک به پاتایا بصورت زمینی طی می شود, مسیر بانکوک به پوکت معمولا با هواپیما طی می شود و این یکی از دلایل گرانتر بودن این تور است. البته سفر به پوکت ارزش هم گرانی ای را دارد. دلیل آن هم طبیعت بکر و فوق زیبا در کنار مدرنیته و تلفیق این دو در هتل های خوش ساخت این شهر زیباست. پس اگر عنایت بفرمایید قیمت تور بانکوک پوکت در ایام معمول سال 2.300.000 تومان به بالا و این رقم در تعطیلات عید نوروز به 4.800.000 تومان به بالاست. شاید ارزان ترین و گران ترین اون تور و حداقل و حداکثر قیمت این دو عدد باشند.شاید قیمت بلیط تایلند-بانکوک به تنهایی از رقم اول در اکثر روزهای سال بیشتر باشد.

تمام هزینه های سفر,خرید,خورد و خوراک و هتل در تایلند! 🦉

استراحت در ساحل زیبای پوکت

تور ارزان بانکوک تایلند از شیراز و اصفهان و مشهد چطور؟

باز هم باید یادآور شویم مسافر عزیز با یک پرواز داخلی می تواند به تهران بیاید و همانند یک توقف در کشور خارجی مدت کوتاهی در تهران باشد و پس از آن راهی تور تایلند شود. همانند تایلند که تمامی پروازهای خارجی به تایلند ابتدا به شهر بانکوک وارد می شوند و سپس بصورت زمینی به پاتایا و هوایی به پوکت و سایر شهرها می روند. تور ارزان بانکوک برای شهرستانی های عزیز هم تدارک دیده شده و آنها را به سفر بی نظیر به تایلند دعوت می کنیم.

بیشتر بخوانیم : دانستنی های سفر به بانکوک | تور بانکوک ارزان تری می خواهید؟!

پروازهای تور تهران-تایلند

تور ارزان تایلند با پرواز عمان ایر و ماهان ایر و در گذشته با پروازهای تای ایرویز یعنی هواپیمایی تایلند برگزار می شد. خاطرات سفر به تایلند با پرواز عمان ایر و ماهان ایر مسافران قبلی تایید کننده اعتبار و اطمینان این پروازها و آسایش مسافران در طول پرواز است. کیفیت پرواز عمان ایر بسیار بالاست و علیرغم عبور از حوالی منطقه جنگ زده تاکنون هیچ مشکلی ازاین نظر نداشته است. کسانیکه تجربه پرواز با عمان ایر را داشته اند این مطلب را تصدیق می کنند. قیمت پرواز تهران بانکوک با این ایرلاین بسیار ارزان تر از سایر هواپیمایی های بین المللی است. ما با دفتر هواپیمایی عمان ایر در تهران در ارتباط هستیم و برای چارتر کردن این تور با انها مکاتبه می کنیم. فرودگاه مسقط عمان محل توقف این سفر در بین راه است.

خدمه بانوی زیبای پرواز عمان ایر

مراکز خرید تایلند کدامند ؟

مرکز خرید پلاتینیوم در بانکوک یکی از آنهاست که گوبا بزرگترین آنها نیز هست! در راهنمای سفر به تایلند-بانکوک این مراکز را به شما معرفی خواهیم کرد. تعداد مراکز خرید در بانکوک بسیار زیاد است. قیمت لباس و کفش و بطورکلی پوشاک در تایلندبسیار ارزان است و بعلت همکاری نزدیک با چینی ها این ارقام بسیار خوب هستند. فصل حراج تايلند چند بار در سال تکرار می شود و برندهای معروف تایلند اجناس خود را ارائه می کنند . بدون خرید سوغاتی‌ از تایلند برنگردید! بهترین سوغات تایلند انواع پارچه با طرح های مخصوص و ابریشم و مجسمه‌های بودا و جواهرات مختلف و ارزان و همچنین شیرینی خائولام معروف تایلند در کنار ادویه تند و تیز تایلندی است.

مرکز خرید پلاتینیوم در بانکوک انواع صنایع دستی تایلند را بفروش می رساند. این مرکز تجاری بانکوک برای بهترین تجربه خرید شما توریست های عزیز است. لباس بچه در تایلند تیز بسیار پرفروش است. سوغات تایلنددرواقع تحفه هایی از بهشت آسیاست!!وضعیت قیمت آیفون و آیپد در تایلند ؟!؟ قیمت موبایل در تایلند را نیز زیر نظر داشته باشید. قیمت موبایل در تایلند به شدت ارزان تر ایران است. چون خود این کشور یک تولید کننده است. از تایلند چی بیارم؟ شاید بتوانید با خرید کفش با کیفیت و ارزان قیمت در تور بانکوک و فروش آنها در ایران بخشی از هزینه تور خود را جبران کنید! بازار پتونم بانکوک و خیابان خاوسان از مراکز خرید دیگر بانکوک هستند. 

 

بیشتر بدانیم : معرفی کشور تایلند از نظر گردشگری

بازار رنگارنگ بانکوک

مراکز تفریحی بانکوک

قیمت تفریحات بانکوک بسیار منطقی است.تفریحات شبانه نیزدر بانکوک براه است! دنیای وحش سافاری بانکوک, پارک آبی سیام بانکوک, بازار شبانه پاتایا, شهربازی بانکوک, دیسکوهای بانکوک مثل دیسکو هالیوود بانکوک, پارک دریم ورلد بانکوک از دیگر مراکز تفریحی بانکوک هستند که می توانید اطلاعات کامل در مورد آنان را در بخش اطلاعات گردشگری بانکوک و سایر شهرهای جهان در سایت بخوانید و عکس های آنها را مشاهده کنید.