دانستنی های سفر

تور ارزان قیمت بــالی اندونزی؛ دلت می خواد بری بالی؟ ♥

تور ارزان و زیبای بالی

بالی ملقب به بهشت روی زمین جزیره ای زیبا و فرصتی مناسب برای سپری کردن بهترین اوقات زندگی خود در یک کشور دور و بکر است. تور های ارزان بالی نسبت به تور های کشورهای نزدیک البته گران تر است اما قیمت تور بالی ما نسبت به آژانس های دیگر ارزان تر و ضمن اینکه با بالا رفتن تقاضا برای این مسیر کم کم قیمت آن هم بر اثر رقابت آژانس های مختلف پایین می آید و ارزان می شود. البته اگر شما بالی را ببینید هر چه برای این سفر هزینه کنید باز هم میرزد!! بالی همانند مالدیو یک جزیره بی همتا با شگفتی های فراوان اعم از مناظر طبیعی و حیوانات و گیاهان و تلفیق با آب های فیروزه ای است که به بهشت روی زمین معروف است. 

بیشتر بخوانیم : دلت می خواد بری بالی؟

هتل لوکس بالی در میان جنگل

کشور بالی کجاست؟

بالی یک کشور نیست بلکه یک جزیره و شهری تابع کشور اندونزی محسوب می شود. این جزیره رویایی و سایر جزیره های کشور اندونزی مابین دو قاره آسیا و استرالیا واقع شده اند. بدین سان تصور و مکان یابی فرضی برای شما راحت تر خواهد بود. تورهای ارزان هورگشت پارس زبانزد عام و خاص هستند و حالا نوبت می رسد به مسیرهای کمتر شناخته شده شرق آسیا. بنظر شما بهتر نیست کمی هم راجع به مسیرهای جدید و ناشناخته و بکر صحبت کنیم ؟ بالی ویزا نمی خواهد و براحتی می توان به این کشور سفر کرد.واحد پول بالی روپیه اندونزی (IDR) است. تور ارزان بالی را در این شهر تجربه کنید.

بیشتر بخوانیم: بهترین زمان برای دیدن زیباترین مناظر در بالی کی است؟! 😈♥

هانی مون در جزیره بالی

تور لحظه اخري بالي

تور بالی خیلی زیاد از ایران برگزار نمی گردد و شما عزیزان یابد مترصد فرصت باشید علی الخصوص فصول خوش آب و هوا و معتدل را برای سفر به بالی برگزینید. زیرا قرار است این سفر بهترین سفر زندگی شما باشد. دلیل آن بکر بودن و زیبا بودن بیش از حد این جزیره بهشتی است. شاید نتوان به تور بالی لحظه آخری گفت اما شاید بتوان آنرا کمیاب و لحظه طلایی خواند. هورگشت بعنوان مجری مستقیم تور بالی تورهای کشور اندونزی را برگزار می کند. بر اساس آخرین نظرسنجی ها و جشنواره ها رتبه های زیر در سال های اخیر به بالی تعلق گرفته اند :

  • بهترین مقصد گردشگری در قاره آسیا
  • بهترین مقصد ساحلی ماسه ای در جهان
  • دومین مقصد برتر در ماه آوریل سال 2016
  • چهارمین جزیره زیبا و برتر جهان
  • هفتمین مقصد برتر تابستانی چندسال اخیر
  • هفتمین مقصد ساحلی برای ماه عسل در جهان
  • ۱۱امین مقصد برتر برای هانی مون در تمامی مقاصد
  • ۱۵امین مقصد برتر گردشگری در تمام جهان
بیشتر بخوانیم : کی بریم بالی؟ ارزان ترین قیمت تورهای بالی چند است؟🦉

استخر رویایی در تور ارزان بالی

بهترين زمان سفر به بالي کی است؟

خیلی ها ترجیح می دهند برای ماه عسل به بالی بروند چون شما خاطراتی برای تمام عمرتان در بالی می سازید و همانند یک رویا برایتان ماندگار و پایدار می ماند. فصل خشک بالی از ماه May الی September هست که زمان مناسب برای سفر است برخلاف ماه اکتبر تا آوریل که فصل باران های موسمی و خیس بالی است و معمولا تور بالی در این زمان برگزار نمی گردد. یعنی آب و هوای بالی این اجازه را نمی دهد. همچنین در بهار و مهرماه که آب و هوا بهتر است ,فستیوال هنر بالی ,فستیوال سالیانه گالونگان بالی ,فستیوال بادبادک‌های بالی
و فستیوال نوسا دوئا و اژدهاهای رنگی(Nusa Dua) در این فصول معتدل برگزار می گردند.طبیعی است که تور ارزان بالی در فصول نامناسب قیمت بهتری دارند و در فصول خوش آب و هوا کمی گرانترند.

بیشتر بخوانیم: هزینه سفر به بالی | چه انتظار و تصوری از بهشت دارید؟؟! ♥♥☻☺😈

هتل های ارزان بالی

در تورارزان بالی صدها هتل کوچک و بزرگ 3 و 4 و 5 ستاره وجود دارند که اکثر آنها لوکس و لاکچری هستند. در بالی کمتر هتلی ارزان است و شما فقط خدمات لوکس و بی همتا دریافت می کنید. شما از فرودگاه توسط تاکسی های بلو برد (پرنده آبی) Blue Bird به هتل خود منتقل می شوید و از خدمات فوق لوکس هتل ها در تور بالی بهره مند می شوید.ملاستی بیچ تنها هتل 5 ستاره ایست که ما در بالی یافتیم.

اطلاعات مفید : 15 نکته مهمی که باید قبل از سفر به بالی اندونزی بدانید!🦉

نماد اصلی شهر بالی

بهترين هتل بالی

در بالی هتل ها یکی از یکی بهترند! فقط به عکس های هتل های بالی نگاه کنید تا به عظمت آنان پی ببرید. همگی پر از استخر و پر از آب در کنار ساحل های زیبا و آب و هوایی فوق العاده. چیزی در بالی کم نمی آید و امکان ندارد ناراضی از این جزیره بازگردید. هتل های 5 ستاره استثنایی بالی اندونزی را در زیر می بینید :

وستین
پولمن
شرایتون
دایناستی
ریتز کارلتون
دیسکاور کارتیکا پلاز
دیسکاوری کارتیکا
آیانا ریسورت و اس پی آ
پولمان لگیان بالی

6 تا برترین جاذبه های گردشگری بالی ؛ بهشت روی کره زمین! 🦉