دانستنی های سفر

تور ارزان تفلیس | ارزان تر از آنچه که فکرش را بکنید!! 🦉♥

تور ارزان تفلیس | تور گرجستان ارزان 🦉 ☺♥☻

گرجستان کشور عجایب و قلعه ها و بناهای تاریخی است. این کشور در ناحیه قفقاز و شمال غرب کشورمان سالانه هزاران گردشگر ایرانی را بخود جذب می کند. تفلیس شهری است که ما در تور آن تبحر داریم. چون پروازهای ما به تفلیس چارتر هستند ارزان ترین قیمت ها را ارائه می دهیم و این شانس را به مشتری می دهیم که در دقیقه نود و لحظات آخر تور تفلیس را زیر قیمت بخرد و کلی سود بکند.  

بیشتر بخوانیم : دانستنی های سفر به تفلیس | شهر اشباح و اجنه و ارواح! ♥

تور ارزان تفلیس

بهترین زمان برای تور ارزان تفلیس چه موقعی است؟

دیگر آنقدر قیمت های تور تفلیس را پایین آورده ایم که شما هر موقع که بخواهید و اراده کنید و با هر بودجه ای می توانید در کمترین زمان ممکن بار سفر ببندید و سفری 3 , 4 و یا بیشتر به تفلیس داشته باشید. ما درتمام طول سال تور ارزان تفلیس را ارائه می دهیم و از شما عزیزان دعوت می کنیم . 

بیشتر بخوانیم : تور ارزان تفلیس | ارزان تر از آنچه که فکرش را بکنید!! 

 

خب طبیعی است که در تعطیلات مثلا عید نوروز یا جمعه ها و دیگر روزهای تعطیل رسمی قیمت تور تفلیس گرجستان و سایر تورها افزایش یابند. اما همانطور که در جدول زیر میبینید تور تفلیس آذرماه و دی ماه با رقم های استثنایی ارائه می شوند و ارزان ترین ماه های سفر به تفلیس هستند. اما در ماه های دیگر سال نیز در لحظات آخر و دقیقه نود این تور نیز قیمتش با شیب تعریف شده ای پایین می آید.

 

1

تور گرجستان 15 دی 96

قشم ایر 4 روز 540000 تومان
2

آفر تور تفلیس 10 آذر 96

زاگرس  4روز 540000 تومان

 

چرا تور تفلیس گرجستان هورگشت پارس قیمت پایینی دارد؟

دلیل این مطلب در خود سوال آمده است! تور های تفلیس آژانس هورگشت پارس قیمت پایینی دارند و دلیل آن هم پارتر کردن اکثر پروازهای این مسیر توسط ما است. یعنی پرواز های چند هواپیمایی بصورت عمده خریداری می شوند و این امکان پیدا می شود که با قیمت پایین تری نسبت به سایر آژانس ها فروخته شوند. اژانس های کوچک وقتی یک صدنلی هواپیما می خرند و یک اتاق هتل را رزرو می کنند مجبورند هزینه بسیار بالاتری را پرداخت کنند و به همین رویه قیمت تور آنان بالاتر می رود. پس دلیل اصلی ارزان بودن تور های آژانس هواپیمایی و مسافرتی هورگشت پارس عمده خریداری و رزرو کردن پرواز و اتاق های هتل هاست!

هزینه سفر به تفلیس | کشور افسانه های شمالی ما ! 🦉😇

بناهای قدیمی و تاریخی تفلیس

چگونه تور گرجستان لحظه آخری را بخریم؟

بسادگی هر چه تمام تر!!! شما می توانید قیمت های تور ارزان تفلیس را در بخش تورهای تفلیس مشاهده کرده و با دیگران مقایسه کنید وسپس از طریق وب سایت رزرو آنلاین و انترنتی را انجام دهید. همچنین می توانید بصورت حضوری به دفتر آژانس واقع در خیابان سهروردی شمالی در تهران مراجعه کنید. البته امکان رزرو تلفنی و تبادل اوراق از طریق تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی نیز موجود است.

راهنمای سفر به تفلیس😁😡

چرا تور تفلیس لحظه آخری ؟ 

دلیل اصلی این امر ارزان تر در آمدن تور تفلیس است. چون تغییرات لحظات آخر تاریخ تور به اصطلاح تور تفلیس دقیقه نودی یا حتی دقیقه 94 !!! و نبود پروسه گرفتن ویزا همانند کشورهای سخت ویزا ! بیسار شدید و زیاد است. مثلا شاید در ساعات پایانی 6 بار آن هم به میزان 50هزار تومان برای پر شدن تور از قیمت آن کاسته شود. البته هر چه به دقایق طلایی وارد شویم ریسک پذیری خرید تور هم بصورت معکوس بالا می رود. یعنی ممکن است ناگهان تور پر شود و شما از سفر و تور بازبمانیدیا مشکلات دیگری پیش بیاید که در این بحث مجال بازگشایی آنان نیست!

پل صلح در تفلیس

قیمت بلیط تهران به تفلیس چقدر است ؟

خب, بارها گفته ایم که این قیمت به خیلی فاکتورها بستگی دارد. مثلا الان که این مقاله نوشته می شود قبل از 22 بهمن سال 96 هستیم و پرواز برای روز جاری از تفلیس به تهران حدود 700 تومان است. اما از تهران به تفلیس حدود 500 تومان. توجه داشته باشید که این نرخ یک بلیط تک است!! البته این قیمت برای روز چهارشنبه فقط 300 هزار تومان است! اما اصولا رنج قیمتی بلیط تک تهران-تفلیس در ماه بهمن بین 300 تا 1200 هزار تومان است. یعنی این ماه ثبات قیمتی زیاد وجود ندارد. ماه های دیگر سال هم به وقت خودش مورد بحث قرار می گیرند.

اما در تعطیلات سه روزه 22 بهمن این قیمت به یک میلیون تومان و فراتر از آن هم می رسد. در حالیکه قیمت توری چهار روزه ای که ما در نظر گرفته ایم با رزرو بلیط هواپیما و اقامت در هتل 3 ستاره و صبحانه و سایر موراد یک تور فقط 900 هزار تومان است. شاید با این مقایسه ها بتوانید فرق بین یک خریدار عمده و چارتری همانند هورگشت پارس و سایر آژانس های شناور را درک کنید!

پس الان می توانیم لقب کارگزار و مجری مستقیم تور ارزان تفلیس گرجستان را به آژانس هورگشت پارس اعطا کنیم!

مدت زمان پرواز هوایی تور تهران تفلیس چه زمانیست ؟

طول پروازی تهران تا تفلیس 890 کیلومتر است و این فاصله معمولا در مدت 1 ساعت و نیم طی می شود.