دانستنی های سفر

تور ارزان و لحظه آخری داخلی 🦉♥| کیش, مشهد, شیراز, اصفهان....

 

تور ارزان و لحظه آخری داخلی 🦉 ☺♥☻

دو مسیر اصلی کیش و مشهد موضوع مباحث گردشگری ما می باشد. البته مسیرهایی همانند شیراز و اصفهان نیز جزو مسیرهای گردشگری تعریف شده هستند.

تور ارزان و لحظه آخری کیش

کیش یکی از اصلی ترین اهداف ما برای گردشگری داخلی است بطوریکه ما در این جزیره هتل 5 ستاره شایگان و هتل 3 ستاره جام جم را بصورت کامل و فول گارنتی اتاق کرده ایم و قیمت اتاق های این هتل ها را ما تعیین می کنیم. این یعنی سایر آژانس ها این اتاق ها را از ما می خرند و با قیمت بالاتری برای دریافت سود در قالب تور می فروشند. پس منطقی است که شما از ریشه و مرجع خرید خود را انجام دهید و این یعنی ابتدا قیمت های ما را جویا شوید تا ارزان ترین نرخ تور و هتل کیش را پیدا کنید.

قیمت های تور لحظه آخری کیش هورگشت پارس

جزیره کیش | پارک میرمهنا

تور ارزان و لحظه آخری مشهد

مشهد شهر زیارتی و مذهبی مناسب برای زائرین امام رضا و سفرهای کوتاه مدت هوایی و ارزان است. ما در مشهد هم هتل هایی مثل ایساتیس را گارانتی کرده ایم و ارزان ترین قیمت این هتل ها را ما ارائه می دهیم. مسافرین باید به این امر توجه داشته باشند و انرا درک کنند. مشهد از تهران و کیش از تهران دو مسیر شلوغ ما برای تعطیلات و حتی میان هفته هستند و ما همیشه و در تمام روزهای سال تور های مشهد و کیش را ارائه میدهیم.

هزینه سفر به کیش در تور لـــــــــــحظه آخری کیش |😂

مشهد مقدس | تور های ارزان مشهد

هورگشت پارس فعلا بر روی این دو مسیر بصورت عمده تمرکز دارد و ارزان ترین قیمت های تور کیش را با هتل های 3 و 5 ستاره ارائه می کند.  برای مثال می توان گفت که در کیش گارانتی کامل هتل پنج ستاره شایگان و هتل 3 ستاره جام جم در دستان هورگشت پارس است و ارزان ترین نرخ اقامت در این هتل ها را هورگشت پارس تعیین می کند و بقیه آژانس ها فقط واسطه هستند.

5 هتل برتر کیش کدامند؟پرامتیازترین هتل های کیش از نظر مسافران! 🦉